Strona główna  /  Lista porad  /  Wyróżnienia dla Beyond Organic Skincare
 

Wyróżnienia dla Beyond Organic Skincare

wyróżnienia dla beyond organic skincare

Wyróżnienia dla Beyond Organic Skincare

Dzisiaj cały nasz zespół cieszy się z pełnej półki wyróżnień i nagród, które otrzymaliśmy w ciągu ostatnich kilku lat, a które są potwierdzeniem jakości i organiczności naszych kosmetyków oraz wyjątkowej filozofii, która stoi za naszą marką.

 

Utworzona w 2006 roku i tworząca swoje produkty w Kornwalii marka Beyond Organic Skincare to organiczne kosmetyki pielęgnacyjne z najwyższej półki.

Dzisiaj cały nasz zespół cieszy się z pełnej półki wyróżnień i nagród, które otrzymaliśmy w ciągu ostatnich kilku lat, a które są potwierdzeniem jakości i organiczności naszych kosmetyków oraz wyjątkowej filozofii, która stoi za naszą marką.

Ostatnie z przyznanych nam wyróżnień otrzymaliśmy za Nawilżający krem na dzień z różą i migdałem, który został uhonorowany prestiżową nagrodą Green Parent Beauty Award za Najlepszy Nawilżający krem na dzień. Założony w 2002 roku magazyn Green Parent obecnie ma ponad 150.000 czytelników zainteresowanych prowadzeniem naturalnego i przyjaznego środowisku stylu życia oraz doceniających organiczne produkty pielęgnacyjne.

Założycielka i dyrektor zarządzająca Beyond Organic – Marianne Tregoning, była zachwycona otrzymaniem tej nagrody: „Niezwykle wnikliwi czytelnicy magazynu Green Parent sięgają wyłącznie po najczystsze, najbardziej ekologiczne i naturalne produkty pielęgnacyjne. Panel jurorski przyznający nagrody Green Parent Beauty Awards naprawdę rozumie co sprawia, że dany produkt jest autentycznie ekologiczny, dlatego też ta ostatnia nagroda jest dla nas szczególnie ważna”.

Wkrótce po tym wydarzeniu marka dostała kolejną ważną nagrodę – Beyond Organic zostało wyróżnione tytułem „Best Organic Range” podczas gali wręczenia nagród Natural Health Beauty Awards 2013 podczas targów Organic & Natural Beauty Show w Londynie, w niedzielę 2 czerwca 2013.

Jeden z bestsellerowych produktów Beyond Organic – Masło do ciała „od stóp do głów” otrzymał niedawno nagrodę „Biteable Beauty Award 2013” jako najlepszy kosmetyk wielofunkcyjny. Wszystkie kosmetyki, które otrzymały wyróżnienie były testowane przez ostatnich 12 miesięcy osobiście przez Rebeccę Goodyear, założycielkę Biteable Beauty: „Te nagrody wyróżniają najlepsze naturalne i organiczne produkty...mogę więc z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że z przyjemnością posmarowałabym się produktami Beyond Organic od stóp do głów!”

Produkty pielęgnacyjne Beyond Organic Skincare są polecane przez guru naturalnej pielęgnacji – Jane Lee Grace, zostały także oficjalnie zatwierdzone przez ekspertkę ds. zdrowia kobiet – dr Marilyn Glenville.

Działalność naszej firmy wykracza daleko poza samo tylko wytwarzanie naturalnych produktów do pielęgnacji. Naszą misją jest produkowanie najczystszych, najlepszych, powstających w etyczny sposób i najbardziej efektywnych produktów, które są w 100% naturalne, a ich organiczność potwierdzona jest certyfikatem. Nasze kosmetyki są nie tylko produkowane bez dodatku żadnych syntetycznych składników i sztucznych dodatków, poszliśmy o krok dalej i sami przygotowujemy stosowane do produkcji naszych kosmetyków ziołowe i roślinne napary z wysoko wyspecjalizowanych składników, których dobroczynne działanie na skórę zostało potwierdzone naukowo.  Jako założycielka i dyrektor zarządzająca firmy Marianne Tregoning wyjaśnia:

„Kosmetyki Beyond Organic Skincare są idealnym połączeniem nauki i natury. Dzięki nauce udało się zidentyfikować i potwierdzić odżywcze, lecznicze i regeneracyjne właściwości poszczególnych roślin i kwiatów. Nauka może udowodnić nam jak działa dla nas natura, ale to czego nie może zrobić to poprawić działania natury."

 

KOSMETYKI BEYOND ORGANIC SKINCARE W NASZYM SKLEPIE

Zobacz również:

resweratrol | samoopalacz | krzemionka