Strona główna  /  O nas
 

O nas

Warsztat Piękna

Twój ekspert w pielęgnacji domowej!

Nasze holistyczne podejście do pielęgnacji skóry przekłada się na sposób obsługi naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze zaangażowanie i pasja przekładały się na zadowolenie oraz piękny wygląd skóry.

20 lat doświadczenia w branży beauty daje nam dużą sprawność w poruszaniu się na trudnym i konkurencyjnym rynku kosmetycznym. Nasza oferta jest starannie wyselekcjonowana, nie jest przypadkowa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że skórę mamy jedną na całe życie. Dbanie o jej dobrą kondycję, wzmacnianie jej naturalnej bariery ochronnej, stymulowanie do odnowy  oraz ukierunkowane działanie na konkretny problem jest dla nas podstawą w  doborze prawidłowej pielęgnacji domowej.  To co robimy na co dzień w domu, jest najważniejsze i ma największe znaczenie. Dlatego, jest tak istotne aby kosmetyki były najwyższej jakości, efektywne w swoim działaniu, wzajemnie wzmacniały i uzupełniały się. Pielęgnacja domowa powinna mieć charakter kompleksowy, uwzględniający rodzaj skóry, jej stan, wiek, działanie czynników drażniących zewnętrznych i wewnętrznych, sezonowość. Powinna rozgraniczać pielęgnację dzienną od nocnej oraz Twoje indywidualne predyspozycje.

W naszej ofercie proponujemy najlepsze i najbardziej obecnie pożądane na świecie "żywe" kosmetyki.

O kosmetykach „czystych” tj. organicznych w Polsce wiemy bardzo mało. Mylnie szufladkujemy je na równi z kosmetykami naturalnymi, ogólnie dostępnymi. Natomiast na świecie rynek kosmetyków organicznych jest coraz bardziej pożądany, a co najważniejsze, jakość i efektywność jest tak wysoka, że trend ten będzie się umacniał tam, gdzie jest obecny i pojawiał w nowych miejscach, zdobywając grono zadowolonych odbiorców. Dlaczego? Ponieważ produkty organiczne powstają przy zastosowaniu najnowocześniejszej na świecie i najbardziej zaawansowanej technologii naturalnej pielęgnacji skóry.  To wynik najnowszych odkryć ze świata naturalnych składników, technik ekstrakcji i technologii konserwowania. To praca zespołowa chemików, biologów, botaników i praktyków medycyny holistycznej.

Syntetyczne składniki i potencjalnie toksyczne substancje chemiczne nie mają racji bytu w tego rodzaju produktach. Formuły preparatów nie zawierają sztucznych wypełniaczy i baz. Składniki pochodzenia naturalnego są nie tylko lepsze dla naszego zdrowia, ale też dzięki temu, że są biokompatybilne z naszą skórą zapewniają doskonałe rezultaty! Wykazują bardzo duże działanie regenerujące na komórki skóry, zwiększają jej nawilżenie i przyspieszają leczenie. Ponadto są wysokoskoncentrowane, zawierają po kilkanaście aktywnych składników. Dzięki temu możemy dostarczać naszym klientom efektywne, organiczne produkty do naturalnej pielęgnacji skóry.

W naszym serwisie wciąż pracujemy nad opisami, poradami, staramy się podpowiadać i ułatwiać decyzje zakupowe. Treści są pisane przez nas, w oparciu o nasze doświadczenie. Dodatkowo masz możliwość skorzystania z indywidualnej porady telefonicznie, mailowo a nawet osobiście. Jesteśmy do dyspozycji, pragniemy być  Twoim ekspertem w pielęgnacji domowej.

Skuteczność kosmetyków zależy od prawidłowego doboru oraz właściwej aplikacji, dlatego zapraszamy na indywidualną konsultację pielęgnacyjną.

Napisz do nas: porady@warsztatpiekna.pl

Zadzwoń do nas: 606 562 520

Zapraszamy serdecznie,

Zespół Warsztat Piękna