Chcesz porozmawiać? Zadzwoń!
Realizacja zamówień
tel. 692 254 344

Osobisty konsultant
tel. 606 562 520
 
Polecane Produkty
 
PORADY EKSPERTA
 

Konsultacje Indywidualne

Prawidłowo dobrana pielęgnacja potrafi wydobyć naturalne piękno i blask każdej skóry. Potrzebujesz profesjonalnej konsultacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji…

więcej

Resweratrol

Wykazuje on silne działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu wykazuje doskonałe właściwości kosmetyczne. Chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry.

więcej

Allies of Skin - pierwsze wrażenia

Nasza klientka, Emilia - przetestowała zestaw próbek Allies of Skin - maskę na dzień oraz maskę na noc. Tak prezentują się jej pierwsze wrażenia na temat działania produktów...

więcej
 
Nasza oferta
 

Składniki z ekologicznych plantacji, certyfikowane formuły. 100% naturalne z testami in vivo potwierdzającymi skuteczność. Dbają o dobrą kondycję, każdej skóry.

Kosmetyki ukierunkowane na cel. Skuteczne w działaniu, bezpieczne w stosowaniu. Inteligentne, innowacyjne formuły odpowiadają na fizjologiczne potrzeby skóry.

Inspirowane naturą, dają skórze to co najlepsze. Naturalne skłdniki aktywne, działają intensywnie i skutecznie, nie niszcząc naturalnej bariery ochronnej skóry.

 
... i jeszcze więcej
 

Prasa

Nasze kosmetyki w kolorowej prasie. Zobacz co piszą o nas InStyle, ELLE, Glomur i inni.

więcej

Blog

Piszemy o urodzie, dietach, kosmetykach i pielęgnacji. Wszystko z zachowaniem zasad Czystego Piękna.

więcej

Filmy

Poznaj Tata Harper, odwiedź las amazoński Rahua, zobacz poradniki do makijażu RMS i wiele więcej.

więcej