Chcesz porozmawiać? Zadzwoń!
Realizacja zamówień
tel. 692 254 344

Osobisty konsultant
tel. 606 562 520
 
WARSZTATPIEKNA.PL – SKLEP Z NATURALNYMI KOSMETYKAMI
 
PORADY
 

Szczotkowanie ciała

Szczotkowanie dodaje energii, i pobudza zarówno ciało jak i umysł, działa odstresowująco, regeneruje układ nerwowy stymulując liczne zakończenia nerwowe w skórze. Poznaj zdrowotne właściwości szczotkowania ciała, oraz wskazówki jak wykonać zabieg bezpiecznie i skutecznie.

więcej

Evolve Beauty

Bądź częścią roślinnej ewolucji pielęgnacji skóry! Niewielkie partie produktów  wykonujemy ręcznie w naszym zakładzie rzemieślniczym w Hertfordshire, co oznacza, że Twoja pielęgnacja skóry jest najświeższa z możliwych. Wybierając Evolve Organic Beauty, kupujesz butelkę pełną naszej troski i pasji do tworzenia kosmetyków.

więcej

Purifying czy Clarifying? Która linia Tata Harper jest dla Ciebie?

Produkty Tata Harper są jak oczyszczająca dieta sokowa dla Twojej skóry. Pełne składników aktywnych, które detoksykują skórę, ujawniając jej naturalny blask  Zastanawiasz się, którą linię wybrać dla swojej skóry?
Nasz poradnik rozwieje Twoje wątpliwości. 

więcej
 
Nasza oferta
 

Składniki z ekologicznych plantacji, certyfikowane formuły. 100% naturalne z testami in vivo potwierdzającymi skuteczność. Dbają o dobrą kondycję, każdej skóry.

Kosmetyki ukierunkowane na cel. Skuteczne w działaniu, bezpieczne w stosowaniu. Inteligentne, innowacyjne formuły odpowiadają na fizjologiczne potrzeby skóry.

Inspirowane naturą, dają skórze to co najlepsze. Naturalne skłdniki aktywne, działają intensywnie i skutecznie, nie niszcząc naturalnej bariery ochronnej skóry.

 
... i jeszcze więcej
 

Prasa

Nasze kosmetyki w kolorowej prasie. Zobacz co piszą o nas InStyle, ELLE, Glamour i inni.

więcej

Blog

Piszemy o urodzie, dietach, kosmetykach i pielęgnacji. Wszystko z zachowaniem zasad Czystego Piękna.

więcej

Filmy

Poznaj Tata Harper, odwiedź las amazoński Rahua, zobacz poradniki do makijażu RMS i wiele więcej.

więcej