Chcesz porozmawiać? Zadzwoń!
Realizacja zamówień
tel. 692 254 344

Osobisty konsultant
tel. 606 562 520
 
Polecane Produkty
 
PORADY EKSPERTA
 

Resweratrol

Wykazuje on silne działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu wykazuje doskonałe właściwości kosmetyczne. Chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry.

więcej

Allies of Skin - pierwsze wrażenia

Nasza klientka, Emilia - przetestowała zestaw próbek Allies of Skin - maskę na dzień oraz maskę na noc. Tak prezentują się jej pierwsze wrażenia na temat działania produktów...

więcej

Siła aromaterapii

Aromaterapia traktuje człowieka jako integralną całość, ma na celu poprawę ogólnej kondycji organizmu człowieka poprzez przywrócenie mu równowagi i pobudzenie jego naturalnych sił odpornościowych.

więcej
 
Nasza oferta
 

Składniki z ekologicznych plantacji, certyfikowane formuły. 100% naturalne z testami in vivo potwierdzającymi skuteczność. Dbają o dobrą kondycję, każdej skóry.

Kosmetyki ukierunkowane na cel. Skuteczne w działaniu, bezpieczne w stosowaniu. Inteligentne, innowacyjne formuły odpowiadają na fizjologiczne potrzeby skóry.

Inspirowane naturą, dają skórze to co najlepsze. Naturalne skłdniki aktywne, działają intensywnie i skutecznie, nie niszcząc naturalnej bariery ochronnej skóry.

 
... i jeszcze więcej
 

Prasa

Nasze kosmetyki w kolorowej prasie. Zobacz co piszą o nas InStyle, ELLE, Glomur i inni.

więcej

Blog

Piszemy o urodzie, dietach, kosmetykach i pielęgnacji. Wszystko z zachowaniem zasad Czystego Piękna.

więcej

Filmy

Poznaj Tata Harper, odwiedź las amazoński Rahua, zobacz poradniki do makijażu RMS i wiele więcej.

więcej