Strona główna  /  Lista porad  /  Przywróć skórze nawilżenie!
 

Przywróć skórze nawilżenie!

przywróć skórze nawilżenie!

Przywróć skórze nawilżenie!

Każdy rodzaj skóry niezależnie od wieku i typu cery potrzebuje nawilżenia.

 

Każdy rodzaj skóry niezależnie od wieku i typu cery potrzebuje nawilżenia. Utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry to podstawa jej dobrego i zdrowego wyglądu. Nawilżona skóra wygląda młodziej! Jest jędrniejsza, gładsza i bardziej promienna. Jeśli Twoja skóra jest ciągle przesuszona, przywróć jej odpowiednie nawilżenie. Prezentujemy organiczną maseczkę nawilżającą, która zapewnia maksymalne nawilżenie zatrzymując wilgoć na długi czas!

 

Moisturizing Mask Tata Harper

Przejdź do produktu!

Maska o bogatej konsystencji, intensywnie nawilża i przywraca komfort nawet w przypadku silnie odwodnionej, zestresowanej skóry. Prawnie zastrzeżony przez markę kompleks  MoistureMolecule dostarcza skórze biokompatybilny kwas hialuronowy, który zapewnia jej głębokie nawilżenie i młodzieńczą jędrność. Maseczka pomaga chronić skórę przed utratą wody, zapewnia wyraźne uczucie odżywienia i wypełnienia, przywraca też cerze młodzieńczy blask. Po aplikacji skóra jest gładka, jędrna i odświeżona. 

 

 

Maseczka zapewnia długo utrzymujący się efekt głębokiego nawilżenia nawet silnie odwodnionej i zestresowanej skórze. Pomaga osiągnąć efekt wypełnienia skóry „od środka”. Zamyka wilgoć w głębi skóry i pomaga zwiększyć jej zdolność do utrzymywania odpowiedniego poziomu nawilżenia. Sprawia, że skóra wygląda świeżo i promiennie.

Zobacz również:

przetłuszczanie włosów | naturalny dezodorant | glinka różowa