Strona główna  /  Lista porad  /  Naturalny dezodorant
 

Naturalny dezodorant

naturalny dezodorant

Naturalny dezodorant

Naturalny i skuteczny dezodorant!

Coraz więcej słyszymy na temat negatywnego wpływu niektórych składników kosmetyków na nasze zdrowie. Stosując naturalną pielęgnację  twarzy i ciała nie zapominaj o bezpiecznej i skutecznej ochronie przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Poznaj naturalny, nie powodujący podrażnień i wysuszenia skóry dezodorant marki Beyond Organic! Produkt zawiera działający łagodząco i przeciwzapalnie aloes, który wykazuje również działanie ochronne dla skóry. 

 

Naturally Fresh Crystal Deodorant!

Naturalny i skuteczny dezodorant typu „unisex”. W jego składzie znajduje się kojący aloes i naturalne ochronne kryształki. Dezodorant jest w 100% bezpieczny dla skóry. Nie powoduje powstawania podrażnień i wysuszania skóry. Zawarty aloes nawilża, łagodzi i działa przeciwzapalnie. Produkt wykazuje działanie ochronne dla skóry.

 

Zawiera:

  • chroniące przed przykrym zapachem czyste sole mineralne ałunu potasowego – nie należy mylić ich z glinem znajdującym się w niektórych produktach dostępnych na rynku. Cząsteczki ałunu mają negatywny ładunek jonowy, przez co nie są w stanie przejść przez ściany komórkowe. Nie są one absorbowane. Dlatego właśnie ałun jest bezpieczny w zastosowaniu i nie sprawia, że w organizmie pojawia się wysoki poziom glinu. Ałun i glin to dwie, różne substancje o różnych wzorach chemicznych. Mają one odmienne właściwości chemiczne, dzięki którym charakteryzują się odmiennymi atrybutami.
  • kojące i chłodzące ekstrakty z aloesu i ogórka
  • wyciszający procesy zapalne, delikatnie leczniczy i chroniący skórę oczar wirginijski

Zobacz również:

antyoksydanty w kosmetykach | podrażnienia po goleniu | nadmierne owłosienie