Strona główna  /  Lista porad  /  Pędzle do makijażu
 

Pędzle do makijażu

pędzle do makijażu

Pędzle do makijażu

Odpowiednie pędzle to gwarancja pięknego i trwałego makijażu.

 

Odpowiednie pędzle to gwarancja pięknego i trwałego makijażu. Pędzle RMS Beauty skin2skin są wytwarzane z wysokiej jakości syntetycznych włókien i zostały zaprojektowane tak, aby naśladować aplikację za pomocą palców.  Dzięki odpowiednio ułożonemu włosiu pędzli dokładnie rozprowadzają produkty do makijażu na skórze, nie powodując ich rozmazywania. Pędzle RMS Beauty nie zawierają włosia zwierząt i są całkowicie wegańskie.

 

Skin2skin foundation brush

Przejdź do produktu!

Pędzel do podkładu. Pędzel zaprojektowany z wykorzystaniem dualnej technologii, jakiej nigdy wcześniej nie widzieliście! Wykorzystuje różne długości włosia, które ściśle do siebie przylegają ułożone w wirowy wzór, dzięki czemu łatwo i błyskawicznie rozprowadzają podkład na twarzy. Pędzel jest grubszy u podstawy i cieńszy u góry, dzięki czemu włoski pozwalają dotrzeć do każdego miejsca na twarzy. Naśladując właściwości aplikacji za pomocą palców, pędzel ukrywa pory i nie powoduje powstawania smug.

 

Skin2skin blush brush

Przejdź do produktu!

Końcówka pędzla skin2skin blush brush została stworzona z niezwykle miękkich włosków tak, aby pozwalała nabierać odpowiednią ilość koloru ze słoiczka z preparatem lip2cheek. Kiedy nakładamy kolorowy preparat za pomocą tego pędzelka, nie ścieramy podkładu, który wcześniej nałożyliśmy na skórę. Zamiast tego kolor jest „dociskany” do skóry i świetnie się z nią łączy, dając efekt przypominający makijaż wykonywany techniką „air brush”, który do tej pory mogliśmy uzyskać jedynie aplikując produkt bezpośrednio na skórę (bez użycia pędzli).

 

Brightening brush

Przejdź do produktu!

Sekretna broń pozwalająca zmysłowo podkreślić rozświetlaczem niewielkie obszary twarzy. Używaj tego pędzla do bardziej precyzyjnej aplikacji rozświetlacza living luminizer, na tych obszarach, do których ciężko dotrzeć palcami.Ten niewielki pędzel o stożkowatym kształcie idealnie nadaje się do rozświetlania wewnętrznych kącików oczu (blisko ujścia kanałów łzowych), grzbietu nosa (daje to efekt dłuższego, smukłego nosa) i łuku kupidyna (sprawia, że usta wydają się pełniejsze i bardziej zmysłowe). Użyj tego pędzelka w połączeniu z naszym rozświetlaczem, aby rozświetlić wspomniane miejsca.

Zobacz również:

samoopalacz | krzemionka | wosk pszczeli


Produkty powiązane