Strona główna  /  Lista porad  /  Oleje w pielęgnacji włosów
 

Oleje w pielęgnacji włosów

oleje w pielęgnacji włosów

Oleje w pielęgnacji włosów

Produkty do pielęgnacji oparte na olejach to najlepsze, co możesz podarować swoim włosom, a  w szczególności jeśli posiadasz suche, zniszczone lub farbowane. 

 

Produkty do pielęgnacji oparte na olejach to najlepsze, co możesz podarować swoim włosom, a w szczególności jeśli posiadasz suche, zniszczone lub farbowane. Oleje silnie regenerują, niwelują uszkodzenia i wygładzają włosy. Umożliwiają utrzymanie włosów w dobrej kondycji oraz nadają piękny i zdrowy blask. Poznajcie wyjątkowe oleje, które zostały zastosowane w naturalnych produktach do pielęgnacji włosów marki Rahua. Warto podkreślić, że proces otrzymywania olejów zastosowanych w produktach odbywa się w niskich temepraturach, dzięki czmeu nie tracą swoich właściwości.

Olej Rahua-Ungurahua – pozyskiwany z orzechów ungurahua, który posiada charakterystyczną molekularną strukturę, dzięki której małe cząsteczki wnikając w głąb włosa uzdrawiają, wzmacniają i nawilżają włosy od środka. Chroni przed działanie czynników zewnętrznych, nadaje włosom zdrowy blask. Małe cząsteczki Rahua wygładzają strukturę włosów, wypełniają ubytki. Olej sprawia, że włosy stają się lśniące, zdrowe, miękkie i witalne.

Olej Canola – otrzymywany z rzepaku kandadyjskiego. Zawiera głównie kwas oleinowy. Doskonale regeneruje włosy, wzmacnia i wygładza. Ułatwia rozczesywanie włosów.

Olej słonecznikowy – natłuszcza, wygładza, powoduje, że włosy stają się miękkie i miłe w dotyku. Zmniejsza puszenie i elektryzowanie włosów.

Olej jojoba -  chroni włosy przed czynnikami zewnętrznymi, nawilża, zapobiega łamliwości. 
Wmasowany w skórę głowy, wnika w cebulki włosa działa przeciwłupieżowo, łagodząco i wspomaga zmniejszenie łojotoku skóry głowy.

Przejdź do produktów!

Zobacz również:

antyoksydacja | nadmierne owłosienie | podrażnienia po goleniu