Strona główna  /  Lista porad  /  Demakijaż na bazie oleju kokosowego
 

Demakijaż na bazie oleju kokosowego

demakijaż na bazie oleju kokosowego

Demakijaż na bazie oleju kokosowego

Demakijaż na bazie oleju kokosowego.

Olej kokosowy to składnik, który wykazuje wielokierunkowe działanie pielęgnacyjne. Działa antybakteryjnie, nawilżająco, antywirusowo i ochronnie. Jednakże doskonale sprawdza się również jako składnik produktów do demakijażu. Dokładnie oczyszcza, nie powodując podrażnienia i wysuszenia skóry. Świetnie radzi sobie nawet z wodoodpornym makijażem. Poznaj produkty do demakijażu na bazie oleju kokosowego!

 

Raw coconut cream

Niesamowity, organiczny preparat pielęgnacyjny, który z czystym sumieniem możemy nazwać najlepszym kosmetykiem do demakijażu. Z łatwością usuwa nawet najbardziej trwały tusz do rzęs. Olej kokosowy zawiera kwas laurynowy (rzadko występujący w naturze), który znany jest ze swoich właściwości przeciwbakteryjnych i antygrzybicznych. Ten naturalny antyoksydant jest w 100% czysty, surowy i nierafinowany, dzięki czemu doskonale chroni skórę przed zniszczeniami wywoływanymi przez wolne rodniki i przedwczesnym starzeniem się skóry. Olej kokosowy uważany jest za najzdrowszy olej na świecie, dzięki czemu ten wielofunkcyjny produkt jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry – także tej skłonnej do powstawania zmian trądzikowych.

 

The ultimate makeup remover wipe

Olej kokosowy słynie z wysokiej koncentracji kwasu laurynowego / kaprylowego, który słynie z naturalnych właściwości antygrzybiczych i antybakteryjnych, co czyni go idealnym, zdrowym i wielofunkcyjnym wyborem w oczyszczaniu.
Chusteczki pozwalają na czyste i proste oczyszczanie skóry, które jest instotne w pielęgnacji każdego dnia. Mają takie same właściwości jak krem kokosowy. Zmywają makijaż, oczyszczają, zmiękczają i nawilżają skórę.
Produkt wielofunkcyjny, pozwala na szybkie oczyszczenie twarzy.

Zobacz również:

demakijaż olejem kokosowym | naturalne oczyszczanie | antyoksydacja