Strona główna  /  Lista porad  /  AXOLIGHT - organiczny składnik rozjaśniający przebarwienia
 

AXOLIGHT - organiczny składnik rozjaśniający przebarwienia

axolight - organiczny składnik rozjaśniający przebarwienia

AXOLIGHT - organiczny składnik rozjaśniający przebarwienia

Kremy Organic Lite and Brite który zawiera Axolight jest bardzo energetyczny. Po kilku dniach skóra jest rozjaśniona, pełna blasku! Krem nie podrażnia, można stosować go na bardzo wrażliwą skórę. Wmasowując w skórę ma się wrażenie smarowania musem o delikatnym kwiatowym zapachu. Polecamy!

Axolight – nowy składnik rozjaśniający

Produkty rozjaśniające skórę są szybko rozwijającym się segmentem rynku. Aby odpowiedzieć na tę potrzebę Soliance opracowała I opatentowała składnik Axolight – aktywną substancję rozjaśniającą otrzymywaną z odnawialnych materiałów roślinnych.

W czasie badań wykazano, że Axolight działa rozjaśniająco na skórę hamując aktywność białka TRP-1 związanego z wytwarzaniem tyrozynazy, które niezbędne jest do aktywacji tego enzymu. Dzięki temu zmniejsza proces melanogenezy na kilku poziomach, a tym samym hamuje pigmentację skóry.

Axolight to łatwo biodegraowalny składnik, który w znaczący sposób redukuje niekorzystne działanie czasu, słońca, zanieczyszczań i stresu, który w widoczny sposób wpływają na wygląd naszej skóry. Składnik ten:

  • zapobiega (ochrona przeciwsłoneczna, pielęgnacja plam barwnikowych)
  • rozjaśnia (wybiela i rozjaśnia skórę)

Stosowany jest do pielęgnacji skóry i ochrony przeciwsłonecznej twarzy, dłoni i ciała. Zalecany do stosowania w stężeniu 2-3%.

Axolight to nowy, bogaty w  oligosacharydy składnik aktywny wytwarzany w procesach technologicznych zaaprobowanych przez Ecocert.

Organic Lite And Brite, Beyond Organic Skincare

Zobacz również:

krem z emolientami | fotostarzenie skóry | beta glukan w kosmetyce

Produkty powiązane