Strona główna  /  Lista porad  /  Sposób na zniszczone włosy
 

Sposób na zniszczone włosy

sposób na zniszczone włosy

Sposób na zniszczone włosy

Suche, zniszczone i pozbawione blasku? Czy to opis Twoich włosów? 

Suche, zniszczone i pozbawione blasku? Czy to opis Twoich włosów? Czas to zmienić! Poznaj organiczne produkty, które odmienią wygląd Twoich włosów. Produkty zawierają w 100% naturalne składniki o silnie odżywczym i odbudowującym działaniu. Należą do nich między innymi olej Rahua - Ungurahua, komosa ryżowa, betainy z kokosa i masła shea oraz wosk z płatków ryżowych. Już po pierwszym użyciu włosy będą lepiej nawilżone, wygładzone i jedwabiście miękkie. Prezentujemy produkty marki Rahua dedykowane do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych.

Rahua Shampoo

Przejdź do produktu!

818

W 100% naturalny, organiczny lekko pieniący się szampon sprawiający, że włosy stają się zdrowe, sprężyste i błyszczące. Dedykowany dla wszystkich typów włosów, a w szczególności polecany dla włosów farbowanych. Naturalny aktywny środek myjący betaina pozyskiwany z oleju kokosowego myje delikatnie nie usuwając koloru, podczas gdy cząsteczki oleju Rahua głęboko wnikają w trzon włosa wzmacniając i odżywiając słabe, zniszczone włosy jednocześnie regenerując skórę głowy i mieszki włosowe.

Rahua Conditioner

Przejdź do produktu!

819

W 100% naturalny i organiczny, produkt o podwójnym działaniu zarówno, jako odżywka, jak i preparat utrwalający do stylizacji włosów. Gęsta, bogata w składniki formuła nieobciążająca włosów sprawia, że włosy stają się łatwe do układania i miękkie. Idealny preparat do włosów po zabiegach koloryzacji. Kluczowy składnik olej Rahua wzmacnia i odżywia słabe, zniszczone włosy jednocześnie regenerując skórę głowy i wzmacniając mieszki włosowe.

Rahua Omega 9 Hair Mask

Przejdź do produktu!

1097

 

Rahua Omega 9 Hair Mask zapewnia intensywnie działający zabieg odżywczy w warunkach domowych – odnawia zniszczone, matowe włosy i ochrania blask koloru. Wnika głęboko we włosy powodując, że wracają do życia i mają zdrowy połysk. W odróżnieniu od innych olei, które obciążają włosy, olej Ungurahua bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-9 składa się z maleńkich cząsteczek, które wnikając w głąb włosa uzdrawiają, wzmacniają i nawilżają suche włosy od środka. Białko komosy ryżowej wzmacnia włosy, a olejki eteryczne pochodzące z wyciągów z lawendy i z liści eukaliptusa zapewniają doświadczenie aromaterapii zachęcając do relaksującego cotygodniowego 15 minutowego zabiegu pielęgnacyjnego. Produkt ten często nazywany „ubezpieczeniem włosów” daje korzyści jak zabiegi pielęgnacyjnie w salonach fryzjerskich intensywnie odżywiając w zaciszu domowym.

 

Rahua Finish Treatment 

Przejdź do produktu!

825

Rahua Finishing Treatment wzmacnia włosy i zapewnia lśniące lekkie wykończenie. Idealny preparat dla tych, którzy lubią formuły oparte na kremie (i pozbawione silikonu) dla naprawy wysuszonych włosów. Również zabezpiecza włosy przed splątywaniem się w trakcie spinania włosów, prostowania za pomocą prostownicy i czesania. Bardzo małe cząsteczki oleju Rahua wnikają głęboko w korę włosa odbudowując nawet najbardziej zniszczone włosy. Natomiast amazoński olej Ungurahua bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega 9 wzmacnia mieszki włosowe sprawiając, że włosy są mocno zakorzenione w skórze i nie wypadają. Tylko odrobina tego unikalnego preparatu naprawi, ochroni i zrewitalizuje nawet najbardziej zniszczone włosy. Preparat idealny dla osób zapuszczających włosy, chcących utrzymać je w bardzo dobrej kondycji

Zobacz również:

krzemionka | wosk pszczeli | skóra atopowa