Strona główna  /  Lista porad  /  Sposób na objętość włosów
 

Sposób na objętość włosów

sposób na objętość włosów

Sposób na objętość włosów

Jeśli Twoje włosy są cienkie to na pewno wiesz jak ciężko znaleźć produkty, które pozwolą na zachowanie objętości włosów przez cały dzień.

Jeśli Twoje włosy są cienkie to na pewno wiesz jak ciężko znaleźć produkty, które pozwolą na zachowanie objętości włosów przez cały dzień. Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Prezentujemy w 100% naturalne produkty do pielęgnacji włosów marki Rahua, które zapewniają włosom długotrwałą objętość. Produkty nie zawierają drażniących składników myjących i wysuszających włosy. Objętość po zastosowaniu produktów zawdzięczamy ekstraktowi z trawy cytrynowej i zielonej herbaty. Dzięki tym produktom będziesz mogła zapomnieć o włosach pozbawionych objętości, a dodatkowo zadbasz o ich nawilżenie. Skutecznie i naturalnie! 

 

RAHUA VOLUMINOUS SHAMPOO

Przejdź do produktu!

 

W 100% naturalny, organiczny szampon nadający objętość i sprężystość włosom, również bezpieczny dla włosów po zabiegach koloryzacji. Naturalna formuła szamponu Rahua Voluminous Shampoo bezpiecznie i skutecznie myje i odświeża włosy bez ich wysuszania w odróżnieniu od innych preparatów zwiększających objętość. Dzięki ekstraktom z soków cytrusowych, hamujących produkcję sebum w skórze głowy, skutecznie wydłużają czas świeżości włosów pozostawiając włosy zdrowsze. Olejki eteryczne zawarte w wyciągach z lawendy i z liści eukaliptusa zapewniają kojącą aromaterapię, podczas gdy olej Ungurahua działa wzmacniająco na włosy.


RAHUA VOLUMINOUS CONDITIONER

Przejdź do produktu!

W 100% naturalna, organiczna odżywka chroniąca włosy jednocześnie nadając im objętość i sprężystość. Odżywka Rahua Voluminous Conditioner jest bezpieczna dla włosów po zabiegach koloryzacji i sprawia, że włosy są bardziej gęste i witalne. Kremowa, ale jednocześnie lekka konsystencja preparatu działającego również, jako preparat do stylizacji, nadaje kształt nie obciążając włosów. Olejki eteryczne zawarte w wyciągach z lawendy i z liści eukaliptusa zapewniają kojącą aromaterapię, podczas gdy olej Ungurahua działa wzmacniająco na włosy.

 

RAHUA VOLUMINOUS SPRAY

Przejdź do produktu!

Rahua Voluminous Spray to wielofunkcyjny, naturalny preparat zwiększający objętość i rewitalizujący skórę głowy. Jedyny w swoim rodzaju preparat w 100% organiczny wg kryteriów amerykańskiego Ministerstwa Rolnictwa (USDA), naturalny, bez alkoholu, nie zawierający substancji szkodliwych. Dzięki zawartemu wyciągowi z trawy cytrynowej utrwala kształt fryzury, który utrzymuje się nawet następnego dnia. Natomiast dzięki ekstraktom z soków cytrusowych, hamujących produkcję sebum w skórze głowy, efektywnie wydłuża czas świeżości włosów. Olejki eteryczne pochodzące z wyciągów z lawendy i z liści eukaliptusa zapewniają doświadczenie aromaterapii.

Zobacz również:

purifying mask | glinka różowa | naturalny dezodorant