Strona główna  /  Lista porad  /  Pielęgnacja włosów
 

Pielęgnacja włosów

pielęgnacja włosów

Pielęgnacja włosów

Zdrowe i zadbane włosy to nie tylko atrybut zadbanej kobiety, ale również mężczyzny. 

 

Zdrowe i zadbane włosy to nie tylko atrybut zadbanej kobiety, ale również mężczyzny. Panowie coraz częściej przywiązują uwagę do wyglądu swoich włosów, ale czy wiedzą jak je prawidłowo pielęgnować? Problem najczęściej dotyczy doboru odpowiedniego szamponu oraz kosmetyku do stylizacji?  A może czasem warto wzbogacić swoją pielęgnację o coś więcej? Zobacz, co proponujemy do pielęgnacji włosów u mężczyzn.

 

1.Odpowiednie oczyszczanie 

Zadaniem szamponu nie jest tylko oczyszczenie włosów z zabrudzeń. Szampon powinnien pielęgnować włosy i skóre głowy. Większość szamponów oparta jest na drażniących środkach myjących, co przyczynia się do nadmiernego wysuszenia włosów oraz podraznień skóry głowy. Proponowane produkty posiadają bardzo deliktny skład, który sprawdzi się w przypadku nawet bardzo wrazliwej skóy głowy. Jeśli masz delikatne i cienke włosy wybierz Rahua Voluminios Shampoo, natomast jeśli jesteś posiadaczem grubych i gęstych włosów odpowiedni będzie Rahua Shampoo.

Rahua Voluminous Shampoo, Rahua, 275ml, 163zł

Przejdź do produktu!

826

 

Rahua Shampoo, Rahua, 275ml, 163zł

Przejdź do produktu!

818

 

2. Czas na stylizację.

Produkt do stylizacji to drugi obok szamponu najczęściej uzywany produkt przez Panów. Oferta do stylizacji włosów jest szeroka, jednakże część produktów do stylizacji obciąża, skleja i przesusza włosy. Proponowany naturalny wosk do włosów to idealne rozwiązanie dla Panów, którzy chcą wystylizować fryzurę, ale nie chcą, aby produkt był widoczny na włosach. Dodatkowo wosk nie powoduje przesuszenia włosów.

Poznajcie opinie o produkcie naszego Klienta:) 

Rahua Cream Wax, Rahua, 86ml, 136zł

Przejdź do produktu!

1218

 

3. A może coś więcej?

Jeśli nie jesteś przekonany do nakładania odżywki lub po prostu nie masz na to czasu polecamy wypróbowanie sprayu pielęgnującego włosy. Produkt rewelacyjnie nawilża, wygładza i poprawia trwałość fryzury. Wystarczy,że spryskasz nim włosy po umyciu i gotowe. Następnie możesz stylizować fryzurę jak zawsze.

Rahua Voluminous Spray, Rahua, 178ml, 145zł

Przejdź do produktu!

823

Zobacz również:

nadmierne owłosienie | antyoksydacja | farbowanie włosów