Strona główna  /  Lista porad  /  Olejki eteryczne w pielęgnacji
 

Olejki eteryczne w pielęgnacji

olejki eteryczne w pielęgnacji

Olejki eteryczne w pielęgnacji

Pielęgnacja skóry wokół oczu to duże wyzwanie dla każdej kobiety, która chce zachować jej młody wygląd.

Pielęgnacja skóry wokół oczu to duże wyzwanie dla każdej kobiety, która chce zachować jej młody wygląd. Skóra wokół oczu jest cienka i deliktana, łatwo ulega wysuszeniu. Ze względu na bliskość oka nie możemy również prowadzić tak intensywnych działań jak w przypadku innych obszarów skóry. Nie możemy zastosować składników złuszczających lub mocno rozjaśniających skórę. Dlatego proponujemy inne podejście do pielęgnacji skóry wokół oczu! Poznaj pielęgnację na bazie olejków eterycznych!

Krem po oczy Latoille 5

Przejdź do produktu!

1844_thumb

Krem przeznaczony jest do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Jego najważniejsze zadania to: ochrona, nawilżenie oraz redukcja oznak starzenia się skóry. Delikatne olejki eteryczne (drzewo różane, geranium, rumianek, kadzidłowiec i lawenda) zostały dobrane w taki sposób, aby złagodzić podrażnienia, regulować gospodarkę wodną i zapewnić biologiczną odnowę tkanek. To dzięki zastosowaniu tego zestawu olejków krem zawdzięcza swój delikatny, przyjemny aromat.

1851


Głównymi składnikami kremu pod oczy jest wyciąg z arniki i nagietka, ekstrakt z zielonej herbaty oraz olej z dzikiej róży i skwalan z oliwek. Ta doskonale dobrana kompozycja składników posiada właściwości antyseptyczne, ściągające i  łagodzące oraz stymuluje regenerację komórek. Oczywiście nie są to jedyne zalety tego zestawu. Warto tu wymienić działanie przeciwzapalne, wpływ na obkurczenie naczynek krwionośnych, eliminację ciemnych cieni oraz opuchlizny pod oczami oraz wzmacnianie zmęczonej i zwiotczałej skóry. Krem zawiera wyciąg z aloesu, rośliny znanej ze swoich właściwości uzdrawiających, odżywczych i upiększających. Ponadto stworzony jest w 90% ze składników pochodzących z upraw ekologicznych i organicznych. Posiada również naturalne filtry UV. Jak wszystkie kosmetyki Latoille 5 wykonany jest ręcznie, przy zachowaniu najwyższych standardów sterylności i bezpieczeństwa.

Krem zawiera 1% olejków eterycznych.

Zobacz również:

aromaterapia | trądzik pospolity | najlepszy krem pod oczy