Strona główna  /  Lista porad  /  Naturalna stylizacja włosów
 

Naturalna stylizacja włosów

naturalna stylizacja włosów

Naturalna stylizacja włosów

Piękne i zadbane włosy to marzenie każdego z nas!

 

Piękne i zadbane włosy to marzenie każdego z nas! Jednakże stosowane każdego dnia produkty do stylizacji powodują, że zachowanie włosów w dobrej kondycji jest trudne do osiągnięcia. Włosy tracą swój blask stają się suche, łamliwe i matowe. Wiemy jak temu zaradzić! Prezentujmy naturalne kosmetyki do stylizacji włosów, dzięki którym uzyskasz wymarzoną fryzurę bez przesuszenia włosów. Kosmetyki pozbawione są szkodliwych składników. Odpowiednie do pielęgnacji włosów Pań i Panów.

 

1.Voluminous Dry Shampoo Rahua, 163zł, 51g

Przejdź do produktu!

1625

W 100% naturalny, suchy szampon dodający włosom objętości, bez aerozolu.naturalny suchy szampon, który dodaje włosom objętości, oczyszcza je i stylizuje – a wszystko to bez użycia wody! Ta wolna od glutenu, wegańska formuła została stworzona na bazie organicznych składników przy wykorzystaniu technologii pozwalających stworzyć naturalny, suchy szampon.Połączone w nim składniki roślinne i mineralne współdziałają pochłaniając nadmiar sebum, pot i zanieczyszczenia, które nagromadziły się na włosach i skórze głowy w ciągu dnia. Po zastosowaniu preparatu włosy są odświeżone, zwiększona jest ich objętość, a dodatkowo zostaje na nich lekki i świeży zapach.

 

2. Defining Hair Spray Rahua, 185zł, 157ml

Przejdź do produktu!

1623

Szybkoschnący spray do włosów o średniej sile utrwalania, bez aerozolu i w 90% naturalny. W branży kosmetyków do włosów czegoś takiego jeszcze nie było! Stworzony z organicznych składników, podkreśla kształt fryzury i utrwala ją, zachowując naturalny wygląd włosów. Ten pozwalający rozczesywać włosy spray sprawia, że możemy dokonywać poprawek i zmian wyglądu fryzury w ciągu dnia. A jednak stopień utrwalenia fryzury jest dostatecznie silny, aby stosować ten kosmetyk z różnymi rodzajami akcesoriów do stylizacji włosów.Defining Hair Spray Rahua zapewnia ochronę włosów przed promieniowaniem UV i jest bezpieczny dla włosów farbowanych. To produkt wegański i bezglutenowy.

 

3.Cream Wax Rahua, 125zł, 86ml

Przejdź do produktu!

1218

Wosk do stylizacji włosów. Pielęgnuje, w naturalny sposób utrwala fryzurę, nie wysuszając ani nie sklejając włosów. Idealny dla osób, które lubią formuły oparte na kremie (i pozbawione silikonu) dla naprawy wysuszonych włosów. Kosmetyk zawiera min amazoński olej Ungurahua bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega 9 wzmacnia mieszki włosowe sprawiając, że włosy są mocno zakorzenione w skórze i nie wypadają. Pięknie pachnie świętym drzewem.

Zobacz również:

naturalny dezodorant | glinka różowa | farbowanie włosów