Strona główna  /  Lista porad  /  Naturalna ochrona przed UV
 

Naturalna ochrona przed UV

naturalna ochrona przed uv

Naturalna ochrona przed UV

Szukasz naturalnego kosmetyku, który ochroni Twoją skórę przed promieniowaniem UV? 

 

Szukasz naturalnego kosmetyku, który ochroni Twoją skórę przed promieniowaniem UV? Takie działanie zapewni Ci Beauty Oil marki RMS Beauty. To olejek pielęgnacyjny, który dzięki zawartości olejku buriti filtruje i absorbuje promieniowanie UV. Ponadto bogata mieszanka składników aktywnych powoduje, że skóra piękniej po każdym użyciu produktu! Poznaj Beauty Oil!

 

Beauty Oil

Olejek pielęgnacyjny, który może być wzorem dla upiększających olejków – jest czysty, prosty i organiczny. Ta niesamowita formuła to idealna równowaga pomiędzy skórą i olejem, która zapewnia cerze blask i ochronę przed wolnymi rodnikami. Ten lekki i jednocześnie silnie skoncentrowany, wielofunkcyjny preparat zawiera wyłącznie najwyższej jakości egzotyczne olejki i ekstrakty roślinne z rzadkich ziół.

Niedawno odkryto, że olej buriti filtruje i absorbuje promieniowanie UV odpowiedzialne za wywoływanie nowotworów skóry. Wszystkie zawarte w olejku ekstrakty roślinne zostały stworzone na wyłączność RMS Beauty.

Nakładaj 3-4 krople olejku na czystą, wilgotną skórę jako część porannego i wieczornego programu pielęgnacji. Wmasowuj w skórę wykonując delikatne, koliste ruchy.

Zobacz również:

skóra dziecka | sposób na objętość włosów | tusz dla wrażliwych oczu


Produkty powiązane