Strona główna  /  Lista porad  /  Koloidalna owsianka ukojeniem dla skóry wrażliwej
 

Koloidalna owsianka ukojeniem dla skóry wrażliwej

koloidalna owsianka ukojeniem dla skóry wrażliwej

Koloidalna owsianka ukojeniem dla skóry wrażliwej

Kiedyś polecano myć skórę nadwrażliwą, ze stanami zapalnymi płatkami owsianymi rozmoczonymi w wodzie celem złagodzenia i regeneracji. A teraz proszę, ekskluzywne kremy przeciwzmarszczowe, odżywcze na bazie owsianki. Działanie poparte badaniami klinicznymi. To co najlepsze z natury dla Twojej skóry:) Polecamy!

Oat Cosmetics opublikowało wyniki badań klinicznych in-vivo, które przeprowadzono nad ich wielofunkcyjnym składnikiem – koloidalną owsianką “Oat COM”. Testy potwierdziły łagodzące i antyalergiczne działanie tego składnika.

Podczas badań przyjrzano się działaniu naprawczemu koloidalnej owsianki, która jest w stanie naprawić uszkodzoną barierę ochronną skóry. Badania przeprowadzone na wyselekcjonowanej grupie osób pokazały, że koloidalna owsianka zwiększa nawilżenie skóry, redukuje jej suchość i rumień. Koloidalna owsianka doskonale nadaje się do stosowania w produktach dla skóry wrażliwej, w produktach kojących i nawilżających skórę oraz w kremach dla dzieci i preparatach „po opalaniu”.

 

Poznaj kremy z koloidalną owsianką marki Beyond Organic Skincare:

Krem na dzień

Krem na noc

Zobacz również:

kora wierzby | przetłuszczanie włosów | glinka różowa