Strona główna  /  Lista porad  /  Innowacje LNE
 

Innowacje LNE

innowacje lne

Innowacje LNE

Master Mixer – innowacja w zakresie makijażu
Nowatorski, wielozadaniowy produkt do makijażu. Nagroda za 100-procentową naturalność i certyfikowaną organiczność.

INNOWACJE 33. KONGRESU i TARGÓW LNE

Każda edycja Międzynarodowego Kongresu i Tragów LNE – oprócz ciekawych dyskusji, prezentacji i spotkań biznesowych – to również szereg premier kosmetologicznych, estetycznych i makijażowych. To właśnie podczas tego wydarzenia firmy prezentują swoje najnowsze produkty i usługi, które przyciągają uwagę ekspertów, uczestników oraz organizatorów Kongresu.

Chcemy rozmawiać o innowacjach, prezentować innowacje oraz propagować innowacyjne podejście do pielęgnacji i makijażu. Chcielibyśmy pokazać, że wejście na rynek nowych produktów kosmetologicznych i estetycznych może być w naszym segmencie równie dużym wydarzeniem jak premiera nowego iPhone'a. Chcemy Państwa wspierać i motywować - zachęcać do promowania innowacji, a tym samym do rozwoju, który pozwoli nam wspólnie podnosić poprzeczkę i za każdym razem ją pokonywać.

Idea nagrody

Każda branża ma swoje gwiazdy. W kosmetyce profesjonalnej we Francji są nimi m.in. laureaci nagrody „Prix H. Pierantoni de l'Innovation”. Nagroda ta jest przyznawana od 1995 roku i upamiętnia Humberta Pierantoniego, twórcę czasopisma Les Nouvelles Esthetiques i odbywających się w Paryżu kongresów kosmetycznych LNE.

W tym roku rozpoczęliśmy wyjątkową tradycję nagradzania innowacyjnych produktów również w Polsce. Tak się szczęśliwie złożyło, że honorujemy jubileusz 21-lecia tej szczególnej nagrody poprzez wyróżnienie właśnie 21 produktów, zabiegów i rozwiązań.

W jury konkursu znaleźli się przedstawiciele redakcji polskiej edycji LNE, a wspierali nas przyjaciele z francuskiego wydania magazynu. Wspólnie stworzyliśmy listę najbardziej innowacyjnych produktów, które w tym roku będą wyznaczać kierunek rozwoju branży beauty.

RMS Beauty za Master Mixer – innowacja w zakresie makijażu
Nowatorski, wielozadaniowy produkt do makijażu. Nagroda za 100-procentową naturalność i certyfikowaną organiczność.

Poznaj produkt

Zobacz również:

mgiełki do włosów | krem z emolientami | fotostarzenie skóry 

Produkty powiązane