Strona główna  /  Lista porad  /  Evolve Beauty
 
evolve beauty

Evolve Beauty

Bądź częścią roślinnej ewolucji pielęgnacji skóry! Niewielkie partie produktów  wykonujemy ręcznie w naszym zakładzie rzemieślniczym w Hertfordshire, co oznacza, że Twoja pielęgnacja skóry jest najświeższa z możliwych. Wybierając Evolve Organic Beauty, kupujesz butelkę pełną naszej troski i pasji do tworzenia kosmetyków.

„Uważam, że nadszedł czas, aby dbanie o piękno ewoluowało. Społeczeństwo zatacza koło i zaczyna zdawać sobie sprawę, że wybór naturalnych składników jest lepszy dla nas i dla naszego świata. Jestem przekonana o tym, że dobrze skomponowana pielęgnacja skóry, naturalna i organiczna, jest tak samo skuteczna jak jej syntetyczna alternatywa. Wraz z niewielkim zespołem rzemieślników projektuję i wykonuję każdy produkt ręcznie w naszym małym studio w Hertfordshire w Anglii. Zapewnia to świeżość cennych przeciwutleniaczy w naturalnych olejkach, masłach i ekstraktach. Chcę, abyś doświadczyła radosnych, codziennych chwil podczas korzystania z naszych produktów z ich podnoszącymi na duchu aromatami, przyjemnymi teksturami i skutecznymi rezultatami. Bądź częścią ewolucji piękna.” 

Laura Rudoe – założycielka marki

 

NATURALNE I ORGANICZNE

Wierzymy, że naturalne organiczne składniki do pielęgnacji skóry są dla nas lepsze niż ich syntetyczna alternatywa. Możesz sprawdzić procent naturalnych składników na etykiecie każdego produktu, który kupujesz.


PRODUKCJA RZEMIEŚLNICZA


Małe partie produktów do pielęgnacji skóry wykonujemy ręcznie w naszym zakładzie rzemieślniczym w Hertfordshire, co oznacza, że Twoja pielęgnacja skóry jest najświeższa z możliwych. Każdy z naszych kosmetyków posiada na etykiecie imię i nazwisko osoby, która stworzyła produkt dla Ciebie.


SIŁA NATURY


Zawsze wybieramy „moc roślin”, zamiast syntetycznych składników, które można znaleźć w większości masowo produkowanych kosmetyków. My stawiamy na aktywne naturalne składniki, takie jak peptydy kokosowe, naturalny kwas hialuronowy, naturalny retinol z owoców dzikiej róży, a nasze serum do włosów są bezsilikonowe.


JESTEŚMY MARKĄ, KTÓREJ ZALEŻY


Dbamy o świat, który nas otacza, a to odzwierciedla się to we wszystkich naszych działaniach: używamy opakowań szklanych i kartonu do recyklingu, nasze butelki PET są wykonane w 75% z przetworzonego plastiku i nadają się do recyklingu, nasze produkty są w 100% wegańskie, nasze składniki są w 100% wolne od okrucieństwa. Stosujemy wyłącznie naturalne i ekologiczne składniki pochodzące z uczciwego handlu i zrównoważonych źródeł.


NATURALNE PIĘKNO

Pielęgnacja skóry powinna być przyjemna! Naturalne składniki mają tak wspaniałe zapachy i tekstury, a my celebrujemy ich piękno w produktach, które tworzymy.

 Zobacz również:

naturalne oczyszczanie | antyoksydanty w kosmetykach | naturalny dezodorant