Strona główna  /  Lista porad  /  Dodaj włosom objętości!
 

Dodaj włosom objętości!

dodaj włosom objętości!

Dodaj włosom objętości!

Włosy pełne objętości? To proste!

Włosy pełne objętości? To proste! Przedstawiamy sprawdzone produkty, które zapewnią długotwały efekt i zwiększoną objętość Twoich włosów. Produkty są w 100% naturalne. Nie powodują przesuszenia włosów oraz podrażnień skóry głowy.  Bezpieczne dla włosów farbowanych.  Poznaj produkty!

 

 

RAHUA VOLUMINOUS SHAMPOO

Przejdź do produktu!

 

W 100% naturalny, organiczny szampon nadający objętość i sprężystość włosom, również bezpieczny dla włosów po zabiegach koloryzacji. Naturalna formuła szamponu Rahua Voluminous Shampoo bezpiecznie i skutecznie myje i odświeża włosy bez ich wysuszania w odróżnieniu od innych preparatów zwiększających objętość. Dzięki ekstraktom z soków cytrusowych, hamujących produkcję sebum w skórze głowy, skutecznie wydłużają czas świeżości włosów pozostawiając włosy zdrowsze. Olejki eteryczne zawarte w wyciągach z lawendy i z liści eukaliptusa zapewniają kojącą aromaterapię, podczas gdy olej Ungurahua działa wzmacniająco na włosy.

 

RAHUA VOLUMINOUS SPRAY

Przejdź do produktu!

Rahua Voluminous Spray to wielofunkcyjny, naturalny preparat zwiększający objętość i rewitalizujący skórę głowy. Jedyny w swoim rodzaju preparat w 100% organiczny wg kryteriów amerykańskiego Ministerstwa Rolnictwa (USDA), naturalny, bez alkoholu, nie zawierający substancji szkodliwych. Dzięki zawartemu wyciągowi z trawy cytrynowej utrwala kształt fryzury, który utrzymuje się nawet następnego dnia. Natomiast dzięki ekstraktom z soków cytrusowych, hamujących produkcję sebum w skórze głowy, efektywnie wydłuża czas świeżości włosów. Olejki eteryczne pochodzące z wyciągów z lawendy i z liści eukaliptusa zapewniają doświadczenie aromaterapii.

 

Spearmint and Meadowsweet Scalp Stimulating Shampoo

Przejdź do produktu!


Szampon stymuluje skórę głowy, odżywia cebulki włosów, kontroluje wydzielanie sebum oraz zwiększa objętość.
Już od pierwszego użycia znika problem przetłuszczającej się skóry głowy, zatkanych mieszków włosowych czy nadmiernego wydzielania sebum. Cienkie i przerzedzone włosy nabierają niesamowitej objętości.

 

Deep Scalp Follicle Treatment and Volumizer

Przejdź do produktu!

 

Unikalna kombinacja 19 certyfikowanych ziół i olejków eterycznych pomaga zachować zdrową skórę głowy poprzez promowanie naturalnych składników odżywczych, wspomagają cyrkulację krwi oraz eliminują działanie wolnych rodników. Wybrane składniki zwiększają objętość włosów oraz wzmacniają ich blask. Produkt bezpieczny dla włosów farbowanych.

Zobacz również:

pielęgnacja włosów | farbowanie włosów | przetłuszczanie włosów