Strona główna  /  Lista porad  /  Certyfikaty ISO9001 i ISO14001 dla Beyond Organic Skincare
 

Certyfikaty ISO9001 i ISO14001 dla Beyond Organic Skincare

certyfikaty iso9001 i iso14001 dla beyond organic skincare

Certyfikaty ISO9001 i ISO14001 dla Beyond Organic Skincare

Certyfikat ISO9001 potwierdza zobowiązanie do utrzymania najwyższej jakości systemów zarządzania, z kolei ISO14001 wyraża zaangażowanie w redukcję wpływu wywieranego na środowisko, ograniczenie wytwarzania odpadów oraz minimalizację śladu węglowego.

 

Marka Beyond Organic wykonała kolejny milowy krok i otrzymała Certyfikację ISO, co jest efektem dynamicznie rozwijającego się biznesu i miesięcy ciężkiej pracy za kulisami. ISO to znany i godny zaufania symbol jakości, a także rozpoznawalny na całym świecie znak zarządzania jakością. Zdobywając certyfikat ISO firma Beyond Organic potwierdziła swoje zaangażowanie w utrzymanie najwyższych standardów prowadzenia działalności.

Certyfikat ISO9001 potwierdza zobowiązanie do utrzymania najwyższej jakości systemów zarządzania, z kolei ISO14001 wyraża zaangażowanie w redukcję wpływu wywieranego na środowisko, ograniczenie wytwarzania odpadów oraz minimalizację śladu węglowego. Środowisko i ekologia znajdują się w sercu korporacyjnej kultury naszej firmy, a każdy z naszych klientów oraz osoby i firmy z łańcucha dostaw mogą być absolutnie pewne, że Beyond Organic podejmuje stosowne wysiłki w dbaniu o środowisko.

Marianne Tregoning dodaje:

„ISO9001 gwarantuje, że każdy z naszych systemów (od procesów wytwarzania po system obsługi klientów) jest najwyższej jakości. Otrzymanie tych certyfikatów daje naszej firmie  doskonałe podstawy do ciągłego ulepszania naszych działań oraz rozwoju. ISO14001 udowadnia, że w Beyond Organic Skincare angażujemy się w działania przyjazne środowisku i stale monitorujemy naszą działalność tak, aby minimalizować nasz wpływ na zasoby środowiska”.

„To daje naszym klientom pewność, że działamy zgodnie ze ściśle określonym system jakości i współpracujemy z nimi, aby stale ulepszać to co robimy i żeby odpowiadać na ich wymagania, a jeśli to potrzebne zmieniać się dostosowując do nich.”

Beyond Organic Skincare to międzynarodowa firma sprzedająca swoje produkty także poza Wielką Brytanią – w Azji i w Europie, ale przy tym nasze kosmetyki są wyrabiane ręcznie i z wielkim zaangażowaniem w Kornwalii.

Nasze kosmetyki oferują nie tyko ekologiczną czystość, ale też skuteczność działania i zostały wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami. W ostatnim czasie Beyond Organic Skincare zostało także pierwszą na brytyjskim rynku firmą, która pozytywnie przeszła proces certyfikacji NATRUE przeprowadzony przez brytyjski zespół certyfikujący Biodynamic Association. Certyfikat NATRUE wprowadza światowe standardy w branży kosmetycznej i pielęgnacyjnej – to międzynarodowy znak pomagający klientom rozpoznać prawdziwie organiczne i naturalne produkty, jest też potwierdzeniem ich jakości i autentyczności.

„Jesteśmy dumni z tego, że staliśmy się pierwszym brytyjskim producentem kosmetyków, który otrzymał certyfikat NATRUE – to najwyższy poziom potwierdzenia jakości produktów wytworzonych w 100% z naturalnych składników, bez dodatku syntetycznych środków chemicznych, sztucznych dodatków oraz środków konserwujących, takich jak np. parabeny”.

Nasz firma stosuje się także całkowicie do nowej dyrektywy EC Cosmetic Product Safety Regulation No.1223/2009, której założenia zostały w pełni wprowadzone do Beyond Organic w lipcu 2013 roku, a która nakazuje, że wszystkie produkty w Unii Europejskiej nie mogą być testowane na zwierzętach – to założenie było zawsze w pełni popierane przez naszą firmę.

 

KOSMETYKI BEYOND ORGANIC SKINCARE W NASZYM SKLEPIE

Zobacz również:

trądzik pospolity | antyoksydacja | nadmierne owłosienie