Strona główna  /  Kosmetyki Naturalne  /  Kosmetyki do włosów
 
 
 
 

Organiczne kosmetyki do włosów

Znaleziono 1 produktów.
 
Znaleziono 1 produktów.
 

Piękne i zdrowe włosy

Nasze włosy świadczą o zdrowiu całego ciała, dlatego ich kondycja uzależniona jest od wielu czynników, takich jak dieta, ruch, poziom stresu czy zanieczyszczenia wody i powietrza. W trosce o zdrowie staramy się odżywiać naturalnie oraz dostarczać do organizmu niezbędne witaminy i mikroelementy, a także jak najmniej przetworzone składniki. Dlaczego więc nie mielibyśmy postępować w ten sam sposób w kwestii codziennej pielęgnacji włosów? Używając naturalnychkosmetyków do włosów bez sls oraz innych szkodliwych substancji przywrócimy włosom zdrowy wygląd i wewnętrzną równowagę - począwszy od skóry głowy, aż po same końce. Organiczne kosmetyki do włosów stworzone z naturalnych, ekologicznych składników to kombinacja roślinnych olejków, odżywczych substancji aktywnych oraz konserwantów pochodzących z natury, które wzmacniają kosmyki, jednocześnie nie naruszając ich naturalnej bariery ochronnej.

Naturalne kosmetyki do włosów - pielęgnacja dla każdego

W asortymencie Warsztatu Piękna znajdziesz organiczne kosmetyki przeznaczone do użytku codziennego dla wszystkich typów włosów: zniszczonych, farbowanych, przetłuszczających się, wypadających, cienkich i normalnych. Naturalną pielęgnację rozpocznij od organicznego szamponu odpowiadającego potrzebom Twoich włosów, a następnie wybierz odżywkę nawilżającą. Dla zabieganych idealnym rozwiązaniem mogą się okazać szampon z odżywką 2w1 lub organiczna odżywka bez spłukiwania. Raz na tydzień sięgnij po naturalne maski pełne odżywczych substancji, a w kryzysowych sytuacjach przyda się suchy szampon lub preparat zwiększający objętość włosów. W sklepie internetowym Warsztat Piękna oferujemy jedynie wyselekcjonowane, wysokiej jakości kosmetyki do włosów znanych marek, takich jak: John Masters Organics, Rahua by Amazon Beauty, Beyond Organic Skincare, Onira Organics czy Aromatherapy Associates.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą organicznych kosmetyków do włosów, które nie tylko przywrócą włosom zdrowy wygląd, ale też w naturalny sposób poprawią kondycję każdego pasma.