Naturalne Eyelinery

Znaleziono 0 produktów.
 
 
Znaleziono 0 produktów.
 

Asortyment naszego sklepu posiada nie tylko świetne produkty pielęgnacyjne, znajdziemy w nim również bogatą ofertę naturalnych kosmetyków do makijażu. Dla fanek intensywniejszego makijażu oka, dostępne są naturalne eyelinery. Naturalny eyeliner cechuje się zawartością roślinnych pigmentów roślinnych, które dbają o intensywność koloru .

Naturalne eyelinery bez toksycznych substancji

Brak zawartości toksycznych substancji chemicznych sprawia, że mogą go używać posiadaczki delikatnych i wrażliwych oczu. Naturalny eyeliner pozwala nam na uzyskanie makijażu o przedłużonej trwałości , który się nie rozmazuje i nie kruszy. W naszej ofercie mamy naturalne eyelinery takich marek jak Rms oraz Inika, które dostępne są w formie płynnej, jak i kremowej, do aplikacji zwilżonym pędzelkiem.

Nasze eyelinery wzbogacone są o naturalne substancje odżywcze min, masło z nasion kakaowca czy wit, E, aby pielęgnować i nawilżać delikatną okolicę oczu. Naturalne eyelinery to certyfikowane kosmetyki organiczne, które pozwalają na uzyskanie efektu kociego oka, dzięki czemu Twój makijaż nabierze nowego wymiaru.