Strona główna  /  Lista porad  /  Zapuszczasz włosy?
 

Zapuszczasz włosy?

zapuszczasz włosy?

Zapuszczasz włosy?

Marzysz o długich i pięknych włosach, ale nie jesteś w stanie ich zapuścić ze względu na liczne zniszczenia?

 

Marzysz o długich i pięknych włosach, ale nie jesteś w stanie ich zapuścić ze względu na liczne zniszczenia? Postaw na odpowiednią pielęgnację! Zapewnij swoim włosom odpowiednią dawkę nawilżenia i odżywiena oraz ochronę w trakcie suszenia. Prezentujemy produkt, który pomoże osiągnąć wygląd i długość włosów o  jakich marzysz!

Rahua Finish Treatment 

Przejdź do produktu!

825

Rahua Finishing Treatment wzmacnia włosy i zapewnia lśniące lekkie wykończenie. Idealny preparat dla tych, którzy lubią formuły oparte na kremie (i pozbawione silikonu) dla naprawy wysuszonych włosów. Również zabezpiecza włosy przed splątywaniem się w trakcie spinania włosów, prostowania za pomocą prostownicy i czesania. Bardzo małe cząsteczki oleju Rahua wnikają głęboko w korę włosa odbudowując nawet najbardziej zniszczone włosy. Natomiast amazoński olej Ungurahua bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega 9 wzmacnia mieszki włosowe sprawiając, że włosy są mocno zakorzenione w skórze i nie wypadają. Tylko odrobina tego unikalnego preparatu naprawi, ochroni i zrewitalizuje nawet najbardziej zniszczone włosy. Preparat idealny dla osób zapuszczających włosy, chcących utrzymać je w bardzo dobrej kondycji.

 

Składniki aktywne:

Olej Rahua-Ungurahua- wzmacnia słabe, zniszczone włosy jednocześnie odżywiając i regenerując skórę głowy i mieszki włosowe.

“Święte drzewo” (Bursera graveolens) - główna nuta zapachowa produktów Rahua nadająca delikatny zapach zapewniający aromatoterapię podczas mycia włosów.

Komosa ryżowa - pozbawiony glutenu odżywczy składnik rewitalizujący włosy, pobudzający ich uzdrawianie oraz zatrzymujący nawilżenie.

Ekstrakt z liści zielonej herbaty - redukuje zniszczenia spowodowane promieniowaniem UV.

Ekstrakt z liści maliny - dostarcza włosom silnie działające antyoksydanty odżywiając i naprawiając uszkodzone włosy.

Zobacz również:

farbowanie włosów | resweratrol | pielęgnacja włosów