Strona główna  /  Lista porad  /  Wybór Roku 2015 Magazynu LNE
 

Wybór Roku 2015 Magazynu LNE

wybór roku 2015 magazynu lne

Wybór Roku 2015 Magazynu LNE

Living Luminizer RMS Beauty laureatem plebiscytu Redakcji LNE.


Wybór Roku 2015 Magazynu LNE

W każdym wydaniu LNE, w zakładce „Przetestowaliśmy” znajdziecie Państwo opinie dotyczące kosmetyków i produktów, które testują na własnej skórze redaktorki Magazynu LNE. Spośród prawie 40  kosmetyków i produktów prztestowanych w minionym roku wybrano 10 laureatów plebiscytu redakcji – Wybór Roku 2015 Magazynu LNE.

Wyróżnienie w kategorii kosmetyk kolorowy zdobył Living Luminizer RMS Beauty.

Nic nie może się równać z pięknie rozświetloną, promienną skórą. Living luminizer to doskonały rozświetlacz, który pozwala uzyskać efekt zmysłowej, połyskującej cery. To absolutny „must have” w każdej kosmetyczce i bestseller RMS Beauty oraz Warsztatu Piękna.

 

Magazyn LNE

LNE to magazyn o tematyce kosmetyki i kosmetologii profesjonalnej, wydawany w cyklu dwumiesięcznym. Jego główne działy to: medycyna estetyczna, healthy aging, biznes i edukacja, kosmetologia w praktyce, trychologia, masaż & spa, makijaż, manicure i podologia. Czasopismo jest skierowane do kosmetyczek i kosmetologów, managerów gabinetów kosmetycznych i spa oraz do osób profesjonalnie interesujących się kosmetyką i kosmetologią. LNE to źródło wiedzy i inspiracji, które od ponad 20 lat edukuje i wyznacza kierunki rozwoju rynku branży beauty w Polsce. Magazyn jest tworzony we współpracy z ekspertami i specjalistami z kraju i z zagranicy.

 

Serdecznie dziekujemy Redakcji za wyróżnienie dla naszego produktu :)

Zobacz również:

makijaż mineralny | makijaż naturalny | nawilżenie skóry