Strona główna  /  Lista porad  /  Pielęgnacja ciała
 

Pielęgnacja ciała

pielęgnacja ciała

Pielęgnacja ciała

Już dawno skończyły się czasy, gdy pielęgnacja ciała była rytuałem zarezerowowanym wyłacznie dla kobiet.

Już dawno skończyły się czasy, gdy pielęgnacja ciała była rytuałem zarezerowowanym wyłacznie dla kobiet. Dziś Panowie doskone wiedzą, że zadbane ciało to coś więcej niż tylko codzienne oczyszczenie skóry. Specjalnie dla nich prezentujemy produkty, które zapewnią odpowiednią pielęgnacje całego ciała.

 

1. Oczyszczaj ciało, pobudzaj zmysły.

Zadbaj, aby Twój codzienny poranny prysznic nastroił się pozytywnie na cały dzień. Szukaj produktów o intensywnym i pobudzającym zapachu. Zadbaj również o to, aby produkt nie zawierał drażniących środków myjących, a zapewniał odpowiednie odżywienia skóry.

Rahua Body Shower, Rahua, 260ml, 129zł

Przejdź do produktu!

865

 

2. Codzienna dawka nawilżenie.

Po kąpieli Twoje ciało wymaga intensywnego nawilżenia. Dla mężczyzn lepiej sprawdzą się produkty o lekkiej konsystencji, które szybko się wchłaniają i po chwili są nie wyczuwalne na skórze. Taki preparat pozwoli również na ochrone skóry przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Rahua Body Lotion, Rahua, 200ml, 204zł

Przejdź do produktu!

864

 

3. Do zadań specjalnych!

Ten produkt sprawdzi się idealnie w sytuacji, gdy przetrenujesz swoje ciało. Opracowany aby nieść ulgę w przypadku bolących stóp, przy dolegliwościach bólowych nóg, pleców  i innych części ciała cierpiących z powodu stresu. Polepsza krążenie krwi i pomaga w przypadku problemów żylnych, mięśniowych i bóli stawowych. Dobrze sprawdza się w przypadku napięć, sytuacji stresowych, przy reumatyzmie i problemach z grzybicą stóp. Działa antyseptycznie i przeciwbakteryjnie.

Foot&Muscle Reviver, Beyond Organic, 50ml, 165zł

Przejdź do produktu!

1015

Zobacz również:

wosk pszczeli | resweratrol | pielęgnacja włosów