Strona główna  /  Lista porad  /  Organic Rescue Salve
 

Organic Rescue Salve

organic rescue salve

Organic Rescue Salve

Ta maść została stworzona po to, aby koić wszelkie podrażnienia, stany zapalne skóry, ugryzienia i dermatozy. Pomaga także w pielęgnacji cery z trądzikiem różowatym, egzemą i łuszczycą.

Znany ze swoich leczniczych i kojących właściwości nagietek połączyliśmy z propolisem, łagodzącym rumiankiem i innymi ekstraktami roślinnymi, które mają lecznicze właściwości. Ta maść powstała na tłustej, zmiękczającej bazie, zawierającej olej z rokitnika, który wnika głęboko w skórę i stosowany jest w terapii oparzeń.

Produkt ten ze względu na swoje doskonałe działanie odżywcze i regenerujące doskonale sprawdza się również jako krem nocny dla skór wrażliwych. Niezależnie czy skóra jest sucha, mieszana, tłusta czy normalna łagodzi wszelkie podrażnienia. Ze względu na swój odżywczy skład może być również stosowana po głębokich złuszczaniach wykonywanych w gabinetach profesjonalnych.

Jest to produkt doskonały, działający naprawczo.

 

Poniżej opinia o produkcie:

Zaczęliśmy stosować krem Organic Rescue Salve firmy Beyond u naszego 4 miesięcznego synka, u którego Pani alergolog rozpoznała AZS.  Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego smarowidła. Juz po kilkukrotnym uzyciu widać było poprawę. Z kazdym dniem buzia robiła się coraz ładniejsza, zniknęły drobne krostki z policzków, rumień zbladł. Nie udało nam się wcześniej znaleźć specyfiku, który zadziałałby az tak skutecznie (nawet specjalna maść przepisana przez Panią alergolog nie dała takiego efektu). Dodatkowym atutem stosowania tego kremu jest przyjemność psychiczna jaka nam towarzyszy - nie musimy wbrew sobie (a niestety zgodnie z zaleceniami lekarza) smarować kochanej, małej buzi sterydami i innymi "sympatycznymi" mazidłami. Dodam tylko ze krem bardzo przyjemnie pachnie i ma miłą konsystencję. Po dwutygodniowej kuracji zmieniamy skórę na "nową" i mimo dość wysokiej ceny skusimy się dokupić kolejny słoiczek.
"Dobrze kremie, ze Go trochę uleczyłeś" - tak powiedział Tymon, 4 letni brat Gantusia.
 
 
Zobacz również: