Strona główna  /  Lista porad  /  Oferta usługowa
 
oferta usługowa

Oferta usługowa

Moja propozycja w zakresie pielęgnacji funkcjonalnej to terapie łączone, zapewniające witalność i dobrą kondycję skórze, niezależnie od wieku i punktu wyjścia. Zapisy: porady@warsztatpiekna.pl lub 606 562 520


Z pielęgnacją skóry zawodowo związana jestem od 1994 roku, mając ciągły kontakt z klientkami, widzę jak problemy skórne na przestrzeni tego czasu bardzo się zmieniły. Ciągły stres, brak czasu dla siebie, niewłaściwa dieta, nadmiar nakładanych na skórę kosmetyków, zanieczyszczenie środowiska powodują, że nie radzimy sobie ze swoją skórą. Skórę mamy jedną na całe życie, dlatego tak istotna jest właściwa pielęgnacja. Podstawa to właściwe „czytanie” sygnałów jakie nam skóra wysyła, rozpoznanie jej potrzeb i odpowiedni dobór kosmetyków i technik profesjonalnych. Niby proste i oczywiste, ale niestety sprawia to dużo trudności i piętrzy problemy pielęgnacyjne. Osobiście jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do organizmu człowieka, dlatego z dużym zaangażowaniem dokształcam się w zakresie pielęgnacji funkcjonalnej, aby mieć, jak najszersze podejście do dbania o ciało.

Czym dla mnie jest pielęgnacja funkcjonalna? Na skórę nie można patrzeć  jak na organ oderwany od pozostałych narządów naszego organizmu. Skóra jest największym organem naszego ciała, pełni istotne funkcje i mamy ją jedną na całe życie. Dlatego pielęgnacja powinna dotyczyć nie tylko podstawowych czynności higienicznych, ale również wysublimowanych metod, które będą ją wzmacniać. Skóra w dzisiejszych czasach potrzebuje wsparcia na wielu poziomach. Punktem wyjścia jest wiek i jej aktualny stan. Wiek, ponieważ inaczej podejdziemy do skóry dwudziestolatki, trzydziestolatki, gdzie siły witalne organizmu są jeszcze na tyle mocne, że nie musimy działać zbyt intensywnie, a inaczej do skóry kobiety dojrzałej, gdzie metabolizm jest już znacznie słabszy. Skóra wraz z wiekiem potrzebuje wzajemnie uzupełniających się bodźców, które będą stymulować ją do odnowy. Myśląc o skórze, nie da się pominąć układu limfatycznego, naczyń krwionośnych, kondycji mięśni i tkanki podskórnej. Uwzględniając te obszary, zapewniamy naszej skórze pielęgnację funkcjonalną, dobraną odpowiednio do jej potrzeb w danym momencie.

Zapraszam do kontaktu, Anna Grela


Oferta usługowa

 • Konsultacje w zakresie domowej pielęgnacji skóry w ujęciu holistycznym

To, jak pielęgnujesz swoją skórę na co dzień jest najważniejsze. Właściwa pielęgnacja to: prawidłowe oczyszczanie, automasaż, odpowiednie produkty stymulujące skórę do odnowy, właściwe nawilżanie i ochrona. Podczas indywidualnej konsultacji z pielęgnacji skóry wspólnie przejdziemy przez historię Twojej skóry, zaplanujemy program pielęgnacyjny w ujęciu holistycznym, nauczysz się automasażu twarzy, poznasz zasady właściwego doboru produktów kosmetycznych. Spojrzysz na swoją skórę inaczej, nauczysz się rozpoznawać jej potrzeby i zmienisz podejście do zakupów kosmetycznych.

 • Zabiegi pielegnacyjne i rewitalizujące skórę twarzy, szyi i dekoltu

Zabiegi pielęgnacyjne, rewitalizujące, stymulujące skórę do odnowy uwzględniają stan i potrzeby skóry: przebarwienia, odwodnienie, brak elastyczności i jędrności, powierzchowne zmarszczki. Oparte są na chemicznym złuszczaniu naskórka i dostarczeniu skórze antyoksydantów, które bez wywoływania stanów zapalnych poprawiają kondycję skóry. Bazą są kosmetyki Susanne Kaufmann, Nuori oraz Mediderma.

 • Masaże twarzy, szyi i dekoltu

Masaże dobierane są do potrzeb skóry danej osoby, mogą być tylko manualne, lub z wykorzystaniem GUA SHA, bańki chińskiej, rollera, elementami refleksologii twarzy. Nie ma jednego masażu dobrego dla wszystkich, inny masaż będzie dobry dla osoby z zastojami limfatycznymi inny dla cienkiej i delikatnej skóry.  

 • Refleksologia twarzy, działanie ogólnoustrojowe

Refleksologia twarzy, refleksologiczny manualny masaż twarzy wprowadza organizm w stan równowagi wewnętrznej czyli homeostazy, co sprawia, że ciało samo uruchamia procesy regulacji i regeneracji. Pobudza mechanizmy detoksykacji i oczyszczania organizmu, pobudza przemiany metaboliczne. Polepsza cyrkulację krwi i limfy, czyli odżywienie i lepszą detoksykację tkanek.

 • Refleksologia YIN

Refleksologiczny manualny masaż twarzy, wzbogacony odpowiednią pielęgnacją przywraca witalność skórze twarzy, sprawia, że jest bardziej elastyczna i sprężysta. Poprawia lokalne krążenie krwi i limfy a tym samym zmniejsza tendencję do opuchlizny twarzy i tzw. worków pod oczami. Wygładza i spłyca zmarszczki. Pobudzając mapy twarzy przywracamy jej naturalny koloryt, zdrowy blask i witalność. Dodatkowo rwlaks z maską wzbogacony miejscową akupunkturą zdejmuje napięcie z twarzy, wygładza i wyraźnie odmładza.

 • Akupunktura kosmetologiczna twarzy

Oparta jest na zasadach holistycznych, czyli ciało człowieka traktuje jak jednolitą całość. Polega na stymulowaniu biologicznie aktywnych punktów twarzy. W zależności od potrzeb dobierana jest metoda stymulowania punktów i częstotliwość zabiegów. Działanie i efekty są podobne jak przy refleksologii twarzy, tylko intensywniejsze. Jest to głęboka rewitalizacja skóry twarzy, lifting. Zdejmuje napięcie z twarzy, poprawia ukrwienie, kolor, wygładza, odmładza.

 

CENNIK 

(AKTUALIZACJA WRZESIEŃ 2021)

 

KONSULTACJE Z ZAKRESU PIELĘGNACJI SKÓRY

 • PODSTAWOWA ( tylko pielęgnacja skóry) 1H / 200 PLN

 • ROZSZERZONA ( w ujęciu holistycznym) 2H / 350 PLN

 • PRZY ZABIEGU 0,5H / 100 PLN

 • KOLEJNA 1H / 100 PLN

ZABIEGI TCM BEZ PIELĘGNACJI 

 • REFLEKSOLOGIA TWARZY 0,5H / 170 PLN

 • AKUPUNKTURA TWARZY 100 PUNKTÓW 1,5H / 250 PLN

 • AKUPUNKTURA LIFTING (twarz, szyja) 1,5H / 350 PLN

 • PINEZKI 1H / 200 PLN

ODMŁADZANIE YIN / TWARZ, SZYJA, DEKOLT

 • REFLEKSOLOGIA YIN 1,5H / 250 PLN

 • AKUPUNKTURA YIN 2H / 350 PLN

REWITALIZACJA CERY DOJRZAŁEJ / TWARZ, SZYJA, DEKOLT

 • ZABIEG PIELĘGNACYJNY Z ANTYOKSYDANTAMI 1H/280 PLN

 • ZABIEG POBUDZAJĄCY SKÓRĘ DO ODNOWY 1H/320 PLN

PIELĘGNACJA SKÓRY MŁODEJ / TWARZ

 • ZABIEG Z KWASAMI ŁAGODZĄCY TRĄDZIK 1H/250 PLN

 • ZABIEG PIELĘGNACYJNO - NAWILŻAJĄCY 1H/200 PLN

 

Zapisy: porady@warsztatpiekna.pl lub 606 562 520