Strona główna  /  Lista porad  /  Komosa ryżowa
 

Komosa ryżowa

komosa ryżowa

Komosa ryżowa

Poznaj właściwości pielęgnacyjne komosy ryżowej oraz produkty w których została zastosowana!

Komosa ryżowa to składnik o doskonałych właściwościach odżywczych dla naszego organizmu, ale również jako składnik pielęgnacyjny dla skóry i włosów. To źródło wielu witamin oraz makro i mikroelemtów. Poznaj właściwości pielęgnacyjne komosy ryżowej oraz produkty w których została zastosowana!

 

Właściwości pielęgnacyjne komosy ryżowej:

  • wykazuje działanie nawilżające i odżywcze
  • dostarcza kwasów tłuszczowych omega 3
  • źródło witaminy E,C i z grupy B
  • rewitalizuje
  • działa antyoksydacyjnie
  • wygładza i kondycjonuje włosy
  • działa przeciwzapalnie
  • działa przeciwalergicznie

 

Produkty w któych została zastosowana komosa ryżowa:

RAHUA SHAMPOO

W 100% naturalny, organiczny lekko pieniący się szampon sprawiający, że włosy stają się zdrowe, sprężyste i błyszczące. Dedykowany dla wszystkich typów włosów, a w szczególności polecany dla włosów farbowanych. Naturalny aktywny środek myjący betaina pozyskiwany z oleju kokosowego myje delikatnie nie usuwając koloru, podczas gdy cząsteczki oleju Rahua głęboko wnikają w trzon włosa wzmacniając i odżywiając słabe, zniszczone włosy jednocześnie regenerując skórę głowy i mieszki włosowe.

 

RAHUA CONDITIONER

W 100% naturalny i organiczny, produkt o podwójnym działaniu zarówno, jako odżywka, jak i preparat utrwalający do stylizacji włosów. Gęsta, bogata w składniki formuła nieobciążająca włosów sprawia, że włosy stają się łatwe do układania i miękkie. Idealny preparat do włosów po zabiegach koloryzacji. Kluczowy składnik olej Rahua wzmacnia i odżywia słabe, zniszczone włosy jednocześnie regenerując skórę głowy i wzmacniając mieszki włosowe.


RAHUA FINISHING TREATMENT

Rahua Finishing Treatment wzmacnia włosy i zapewnia lśniące lekkie wykończenie. Idealny preparat dla tych, którzy lubią formuły oparte na kremie (i pozbawione silikonu) dla naprawy wysuszonych włosów. Również zabezpiecza włosy przed splątywaniem się w trakcie spinania włosów, prostowania za pomocą prostownicy i czesania. Bardzo małe cząsteczki oleju Rahua wnikają głęboko w korę włosa odbudowując nawet najbardziej zniszczone włosy. Natomiast amazoński olej Ungurahua bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega 9 wzmacnia mieszki włosowe sprawiając, że włosy są mocno zakorzenione w skórze i nie wypadają. Tylko odrobina tego unikalnego preparatu naprawi, ochroni i zrewitalizuje nawet najbardziej zniszczone włosy. Preparat idealny dla osób zapuszczających włosy, chcących utrzymać je w bardzo dobrej kondycji.

 

RAHUA OMEGA 9 HAIR MASK

Zobacz więcej:

jak ożywić kolor włosów | pielęgnacja włosów | farbowanie włosów