Strona główna  /  Lista porad  /  Kassaji masaż twarzy
 
kassaji masaż twarzy

Kassaji masaż twarzy

Kassaji to rodzaj drenażu limfatycznego twarzy, który wykonywany jest narzędziem. Masaż jest inspirowany zabiegiem uzdrawiającym Gua Sha, wywodzącym się z ludowej medycyny chińskiej.

Koszt: 200PLN, czas 1h

Japoński masaż KASSAJI, wykonywany kamieniem wulkanicznym ręcznie szlifowanym.

  • Jedna z najstarszych na świecie technik masażu.
  • W 100% naturalny zabieg regeneracyjny.
  • Skuteczny lifting twarzy i powiek.

Kassaji to rodzaj drenażu limfatycznego twarzy, który wykonywany jest narzędziem. Masaż jest inspirowany zabiegiem uzdrawiającym Gua Sha, wywodzącym się z ludowej medycyny chińskiej.  Wersja japońska masażu, jest zmodyfikowana i rozbudowana, różnica jest również w kamieniu, z którego wykonane jest narzędzie. W klasycznym Gua Sha do masażu używa się jadeitowych płytek, natomiast Kassaji wykonuje się ręcznie szlifowanym kamieniem wulkanicznym – bazaltem.

Masaż limfatyczny wykonuje się na twarzy, szyi oraz głowie, jest łagodnym w odczuciach zabiegiem, który głęboko wpływa na cały organizm. Ruchy odbywają się zgodnie z przepływem limfy w układzie limfatycznym i krwi w układzie żylnym. Fizjologiczny przepływ chłonki wymaga wolnego, lecz stanowczego tempa masażu, unikając nadmiernego rozgrzania tkanek. Podczas masażu skóra „zaczyna pracować”, co w efekcie aktywuje pobudzenie krążenia zarówno limfatycznego jak i w układzie żylnym, detoksykację tkanek, usunięcie obrzęków i zastojów limfatycznych. Zwiększony dopływ krwi tętniczej do masowanych obszarów, powoduje lepsze dotlenienie, odżywienie tkanek. Górne warstwy skóry pobudzone są do odnowy, wzmocniona jest elastyczność skóry i mięśni. Masaż w odczuciach osób masowanych jest delikatny i relaksacyjny, natomiast efekty uzyskane są zaskakująco „mocne”. Polecam go szczególnie osobom z obrzękami na twarzy oraz wokół oczu, przy opadającym owalu, jako rekonwalescencję po chorobach zatok. Bardzo dobrze sprawdza się również u osób z wrażliwą skórą, stale zaróżowioną. Po masażu skóra jest rozjaśniona i blada.

Bezpośrednio po zabiegu, skóra pracuje, może na zmianę robić się zaróżowiona i blada. Oczekiwany efekt jest na drugi dzień.

Zabieg można wykonywać w serii jak również jednorazowo. Bardzo dobrze sprawdza się jako zabieg bankietowy, czyli wykonywany dzień przed ważnym wyjściem, kiedy chcemy wyjątkowo ładnie wyglądać.


Zalety masażu KASSAJI:

  • pobudzenie pracy narządów wewnętrznych
  • poprawa owalu i rysów twarzy
  • poprawa struktury skóry
  • poprawa drożności zatok i jakości oddechu


Na masaż obowiązują zapisy, termin ustalamy indywidualnie.

Dane kontaktowe:  Tel. 606 562 520, porady@warsztatpiekna.pl

Warsztat Piękna Showroom, Warszawa, ul. Ogrodowa 8