Strona główna  /  Lista porad  /  ILI OLA
 
ili ola

ILI OLA

Nazwa marki ILI OLA wywodzi się z języka hawajskiego i znaczy po prostu: „zdrowa skóra”. Ta dzwięczna nazwa należy do polskiej marki kosmetyków naturalnych, ekologicznych i wegańskich.

Aleksandra Kubas, założycielka marki skupia się na pielęgnacji całego ciała, której efekty widoczne są natychmiast. W swoich recepturach wykorzystuje oleje nierafinowane, zimnotłoczone, oraz naturalne olejki eteryczne. W składzie kosmetyków nie znajdziemy nic co byłoby niepotrzebne w pielęgnacji skóry.

 

Jak to się zaczęło?

 

“Banalnie… kilka lat temu, zmagałam się z pokrzywką kontaktową, przez prawie dwa lata. Objawiała się ona swędzeniem skóry, obrzękiem i zaczerwienieniem. Pomimo wymiany kosmetyków do pielęgnacji i zażywania leków nie ustępowała.

Zdecydowałam o całkowitej rezygnacji z kosmetyków konwencjonalnych. Zamieniłam kilka różnych balsamów, kremów do ciała na jeden tłuszcz naturalny, masło shea. Pokrzywka minęła natychmiast.

Przetestowałam niezliczone ilości kosmetyków na własnej skórze i uważam, że naturalna pielęgnacja jest najlepszą z możliwych. Składy kosmetyków naturalnych są pełne witamin, substancji aktywnych, są bezpieczne. Skóra po nich promienieje. Nagle staje się gładka, miękka, a samo korzystanie z kosmetyków które daje nam natura jest po prostu przyjemne.

Pragnę tworzyć kosmetyki o których marzy moja skóra, a potem dzielić się nimi z innymi kobietami.”

 

Poznaj produkty...