Chcesz porozmawiać? Zadzwoń!

Realizacja zamówień
tel. 692 254 344

Osobisty konsultant
tel. 606 562 520

Strona główna  /  Lista porad  /  Holistic
 
holistic

Holistic

„Zdrowe życie to życie w równowadze. Gdy jesteś zdrowszy, szczęśliwszy i pozostajesz w równowadze, masz więcej energii i siły, aby wyrażać siebie i cieszyć się życiem." Bertil Wosk, twórca marki Holistic

Holistic oferuje suplementy charakteryzujące się wysokim stopniem przyswajania. Produkty tworzone są według naszych wytycznych. Dobór właściwych składników i ich najwyższa jakość to dla nas priorytet. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były tak naturalne i czyste, jak to tylko możliwe. W tej dziedzinie nie uznajemy kompromisów. Dbamy o efektywność kompozycji składników produktów wykorzystując ich synergiczność. Bertil Wosk, Holistic Sweden AB


Bertil Wosk – z zawodu nauczyciel matematyki i fizyki, studiował również filozofię, ale jego prawdziwą pasją stała się medycyna naturalna, która z kolei rozbudziła marzenie o stworzeniu firmy propagującej ideę świata wolnego od chorób i zanieczyszczeń. Po zdobyciu nowych kwalifikacji i uzyskaniu tytułu terapeuty medycyny naturalnej ze specjalizacją terapeuta żywieniowy w 2002 roku wraz z Pelle Randbergiem, Bertil stworzyl firmę Holistic Sweden AB.  Idea stworzenia produktów poprawiających jakość życia i pomagających zachować zdrowie oparta była i jest o solidny fundament, założenie, które stało się mottem firmy: „Zdrowe życie to życie w równowadze” Czym jest ta równowaga?  Gdy jesteś zdrowszy, szczęśliwszy i pozostajesz w równowadze, masz więcej energii i siły, aby wyrażać siebie i cieszyć się życiem. Równowaga wewnętrzna, kondycja zdrowotna i psychiczna, dobre samopoczucie to elementy składowe podejścia holistycznego.

Początki to biuro w wynajętym pokoju w szpitalu w Vadstenie. Założyciele zaczynali od 3 produktów i sukcesywnie powiększali ofertę, od początku dbając o każdy szczegół i najwyższą jakość produkcji. Nowe możliwości przyniósł Bertilowi i jego marce program telewizyjny, w którym jako ekspert żywieniowy analizował badania i dobierał dietę oraz suplementy dla uczestników.
Dzięki spektakularnym efektom, które udało się zaprezentować w programie, produkty Holistic zyskały dużą popularność.

Do 2007 roku suplementy diety Holistic sprzedawane były wyłącznie wykwalifikowanym terapeutom, jednak liczba osób zainteresowanych nimi wymogła rozszerzenie sprzedaży o sieć wybranych sklepów. Bertil Wosk jest obecnie uznanym w Szwecji autorytetem. Prowadzi cieszące się dużym zainteresowaniem wykłady i seminaria dla terapeutów z całego świata, a także osób indywidualnych. W żyłach Bertila płynie także polska krew. Jego ojciec pochodził z Polski. Bertil darzy nasz kraj wielkim szacunkiem i sympatią, i za pośrednictwem produktów Holistic chce podnieść jakość życia, pomóc w leczeniu dolegliwości zdrowotnych i zadbać o profilaktykę zdrowia Polaków.

Poznaj produkty...

 

Produkty powiązane