Strona główna  /  Lista porad  /  Holistic
 
holistic

Holistic

„Zdrowe życie to życie w równowadze. Gdy jesteś zdrowszy, szczęśliwszy i pozostajesz w równowadze, masz więcej energii i siły, aby wyrażać siebie i cieszyć się życiem." Bertil Wosk, twórca marki Holistic

Holistic oferuje suplementy charakteryzujące się wysokim stopniem przyswajania. Produkty tworzone są według naszych wytycznych. Dobór właściwych składników i ich najwyższa jakość to dla nas priorytet. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były tak naturalne i czyste, jak to tylko możliwe. W tej dziedzinie nie uznajemy kompromisów. Dbamy o efektywność kompozycji składników produktów wykorzystując ich synergiczność. Bertil Wosk, Holistic Sweden AB


Bertil Wosk – z zawodu nauczyciel matematyki i fizyki, studiował również filozofię, ale jego prawdziwą pasją stała się medycyna naturalna, która z kolei rozbudziła marzenie o stworzeniu firmy propagującej ideę świata wolnego od chorób i zanieczyszczeń. Po zdobyciu nowych kwalifikacji i uzyskaniu tytułu terapeuty medycyny naturalnej ze specjalizacją terapeuta żywieniowy w 2002 roku wraz z Pelle Randbergiem, Bertil stworzyl firmę Holistic Sweden AB.  Idea stworzenia produktów poprawiających jakość życia i pomagających zachować zdrowie oparta była i jest o solidny fundament, założenie, które stało się mottem firmy: „Zdrowe życie to życie w równowadze” Czym jest ta równowaga?  Gdy jesteś zdrowszy, szczęśliwszy i pozostajesz w równowadze, masz więcej energii i siły, aby wyrażać siebie i cieszyć się życiem. Równowaga wewnętrzna, kondycja zdrowotna i psychiczna, dobre samopoczucie to elementy składowe podejścia holistycznego.

Początki to biuro w wynajętym pokoju w szpitalu w Vadstenie. Założyciele zaczynali od 3 produktów i sukcesywnie powiększali ofertę, od początku dbając o każdy szczegół i najwyższą jakość produkcji. Nowe możliwości przyniósł Bertilowi i jego marce program telewizyjny, w którym jako ekspert żywieniowy analizował badania i dobierał dietę oraz suplementy dla uczestników.
Dzięki spektakularnym efektom, które udało się zaprezentować w programie, produkty Holistic zyskały dużą popularność.

Do 2007 roku suplementy diety Holistic sprzedawane były wyłącznie wykwalifikowanym terapeutom, jednak liczba osób zainteresowanych nimi wymogła rozszerzenie sprzedaży o sieć wybranych sklepów. Bertil Wosk jest obecnie uznanym w Szwecji autorytetem. Prowadzi cieszące się dużym zainteresowaniem wykłady i seminaria dla terapeutów z całego świata, a także osób indywidualnych. W żyłach Bertila płynie także polska krew. Jego ojciec pochodził z Polski. Bertil darzy nasz kraj wielkim szacunkiem i sympatią, i za pośrednictwem produktów Holistic chce podnieść jakość życia, pomóc w leczeniu dolegliwości zdrowotnych i zadbać o profilaktykę zdrowia Polaków.

 

CERTYFIKATY

Bezkompromisowa jakość

Produkty Holistic są opracowywane przez nasz zespół w ścisłej współpracy z dostawcami, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad zawartością, jakością i sposobem działania naszych preparatów. Nie koncentrujemy się na „szybkim usuwaniu” objawów, ale na równoważeniu przyczyny i wspieraniu zdolności organizmu do regeneracji. Nigdy nie idziemy na kompromis, jeśli chodzi o uzyskanie możliwie najlepszej kombinacji składników i ich jakość.

Certyfikacja Szwedzkiej Samoopieki

Kryteria certyfikacji w zakresie Samoopieki opierają się na wymaganiach rządowych, wytycznych branżowych i wymogach wielu międzynarodowych norm żywnościowych, takich jak ISO 22000, ISO 9001, Globalny Standard Bezpieczeństwa Żywności (BRC) oraz Międzynarodowy Standard IFS. Ustalone kryteria certyfikatu dla Samoopieki można znaleźć na szwedzkiej stronie internetowej poświęconej profilaktyce zdrowia.

Członkostwo w Svensk Egenvard

Svensk Egenvard jest organizacją branżową dla firm dostarczających leki ziołowe i ziołowe suplementy diety, zdrową żywność i naturalne produkty do pielęgnacji skóry (kosmetyki naturalne). Celem organizacji jest dostarczanie wiedzy na temat samoopieki konsumentom, mediom i autorytetom społecznym oraz udzielanie swoim członkom wsparcia i informacji. Holistic postępuje zgodnie z branżowymi wytycznymi Svensk Egenvard dotyczącymi Samoopieki i analizy zagrożeń zgodnie z rozporządzeniem UE 852/2004.

Certyfikat KRAV

Holistic jest certyfikowany zgodnie z KRAV, który jest najbardziej znanym szwedzkim oznakowaniem ekologicznym dla żywności, opartym na podstawach ekologicznych o szczególnie wysokich standardach opieki nad zwierzętami, zdrowiem, odpowiedzialnością społeczną i wpływem na klimat.

Certyfikat EKO

Holistic posiada certyfikat zgodnie z Rozporządzeniem UE 834/2007, które stanowi podstawę zrównoważonego rozwoju produkcji ekologicznej.

Członkostwo Nordic Nutrition Council

Nordic Nutrition Council stoi na straży zdrowia publicznego poprzez upowszechnianie wiedzy o żywieniu wśród polityków, mediów, badaczy, pracowników służby zdrowia i ogółu społeczeństwa, bazując na badaniach naukowych.

Substancje dopingujące

Produkty Holistic nie zawierają substancji znajdujących się na liście dopingowej WADA. Holistic odżegnuje się od wszelkich form dopingu. Należy jednak zwrócić uwagę na kilka spraw: ekstrakty z gruczołów AdrenaWhole i AdrenaCortex powinny być przyjmowane wyłącznie w porozumieniu z lekarzem. Glukosaminsulfat med. MSM jest w Szwecji zarejestrowany jako lek. Holistic StressBalans, OrtoIF, OrtoRen, OrtoLugn, OrtoDetox i AdrenaLow zawierają od 30% do 45% etanolu, zgodnie z informacją znajdującą się na opakowaniu.

 

Poznaj produkty...

 

Produkty powiązane