Strona główna  /  Lista porad  /  Holifrog: aktywna pielęgnacja funkcjonalna
 
holifrog: aktywna pielęgnacja funkcjonalna

Holifrog: aktywna pielęgnacja funkcjonalna

Poznajcie HoliFrog - aktywne, czyste kosmetyki holistyczno-funkcjonalne. Rozmawiamy ze współtwórcą marki - Mejeedem Hemmatem.

            Marka, której powstanie zainspirowała skóra…żaby! Poznajcie HoliFrog - aktywne, czyste kosmetyki holistyczno-funkcjonalne. Rozmawiamy ze współtwórcą marki - Mejeedem Hemmatem.

 

Jak powstała marka Holifrog?

Majeed Hemmat: Narodziła się ze spotkania dwóch osób pracujących w różnych sektorach branży beauty, które połączyły swoje siły, by stworzyć wyróżniające się na rynku formuły. Produkty, które bąbędą wspierały zdrowie i dobrą kondycję skóry.

 

Co kryje się za „pielęgnacją sytuacyjną”, na której opiera się Wasza filozofia dbania o skórę?

Oznacza to dopasowywanie kosmetyków do aktualnych potrzeb skóry, które dość często się przecież zmieniają. Skóra każdego człowieka ma inne potrzeby w zależności od dnia, pory roku, środowiskowych czynników stresogennych, położenia geograficznego i klimatu w którym żyjemy czy zmian w stylu życia. Chodzi więc o dbanie i reagowanie na potrzeby skóry wtedy, gdy się pojawiają. A mogą zmieniać się codziennie, dlatego powinniśmy odpowiednio dostosować do nich swoją rutynę.

Dobrze jest mieć odpowiednie serum, krem nawilżający i wybór kosmetyków oczyszczających o różnych właściwościach, sile działania, zaletach i konsystencjach, które są korzystne dla zdrowia cery. Pamiętajmy, że skóra jest narządem, który naprawdę potrzebuje różnych składników w różnym czasie. Posiadanie niezmiennej rutyny, czyli używanie stale takich samych produktów, nie sprawdza się. Trzeba ją bacznie obserwować i nauczyć się, czego potrzebuje w danym momencie.

 

Wasze kosmetyki wpisują się w filozofię clean beauty, a jednocześnie są bardzo aktywne - jak to możliwe?

Wszystkie produkty HoliFrog są holistyczno-funkcjonalne, co oznacza, że każdy składnik ma w nich znaczenie. Uwielbiamy substancje aktywne, po które sięgamy, ale by faktycznie spełniały swoje zadanie, musi być ich wystarczająco dużo. Tutaj wkraczają wartości procentowe. Stosunki składników aktywnych, środków powierzchniowo czynnych i odżywczych muszą być zrównoważone na optymalnym poziomie, aby w jak największym stopniu przyczynić się do zdrowia skóry.

 

Po które kosmetyki najchętniej sięgają fanki i fani marki?

Obecnie nasze najlepiej sprzedające się produkty to mleczny żel do mycia twarzy Tashmoo, rozświetlające serum Sunnyside C Glow i serum antyoksydacyjne Galilee Antioxidant Dewy Drop.

 

Czy możesz zdradzić jakie nowości pojawią się w ofercie HoliFrog?

Właśnie wprowadziliśmy serum z retinolem Moonbeam, a wiosną 2023 pojawi się nasz pierwszy produkt fotoochornny z wysokim SPF. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym preparatem, bo powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych klientek.

 

Poznaj produkty HOLIFROG, przejdź....

 

 

Produkty powiązane