Strona główna  /  Lista porad  /  Eau de KI
 
eau de ki

Eau de KI

W 1926 roku w Osace pod hasłem „Profilaktyka to najlepszy sposób na wszystkie choroby” działalność rozpoczęła firma Sankodo Co., Ltd. (OPAL Cosmetics).

Sekret nieprzemijającej urody

Kobiety od wieków poszukują sposobów na zachowanie młodej, promiennej cery. Rozwiązaniem jest skuteczna pielęgnacja, wykorzystująca naturalne zdolności skóry do regeneracji. Istniejąca od 95 lat, japońska firma Sankodo, pomaga spełniać marzenia o nieskazitelnej cerze.  Receptura jej kultowej esencji Eau de Ki jest nieustannie udoskonalana, dopracowywana i wzbogacana o innowacyjne składniki.

Skóra jest żywym organem. Pokazuje nasz wiek, ale też emocje, kondycję psychiczną i fizyczną. Upływ czasu naturalnie zmienia jej wygląd, ale istotną rolę w procesie starzenia się odgrywają też inne czynniki, m.in. oksydacja, spadek poziomu nawilżenia, osłabienie naturalnych mechanizmów komórkowych czy zniszczenia spowodowane działaniem promieniowania UV.

 

Eau de Ki pomaga przywrócić skórze zdrowy, promienny i młodzieńczy wygląd, niwelując oznaki starzenia się.

 

Synergia Wschodu i Zachodu

Sekretem skuteczności eliksiru młodości firmy Sankodo jest połączenie naturalnych składników znanych w Azji od wieków z ekstraktami cenionymi w kulturach Zachodu. Kosmetyk powstaje w efekcie powolnego procesu, zgodnie z japońskimi rytuałami. Na ponad 6 miesięcy orientalne i zachodnie rośliny zostają zamknięte w specjalnych słojach, a ich składniki aktywne uwalniają się i przenikają, dzięki czemu uzyskujemy cenną esencję.

Eau de Ki zawiera ekstrakty z ośmiu leczniczych roślin azjatyckich: żeń-szenia, głożyny pospolitej (jojube), grzyba żagwi wielogłowej (Umbrella polypore), korzenia konwalii majowej, reishi, selernicy (Cnidium rhizome), piwonii chińskiej i skórki mandarynki, połączonych z czterema aromatycznymi wyciągami z roślin Zachodu – rozmarynem, brzozą papierową i lipą oraz wodą różaną. Unikatowa wiedza na temat naturalnych substancji oraz lata badań pozwoliły harmonijnie połączyć je w odmładzającą esencję.

 

Historia marki

W 1926 roku w Japonii rodzinna manufaktura Sankodo stworzyła „Eau d’Opale Médicinale”, którą klienci z czasem nazwali „cudowną wodą”. Jej recepturę ulepszano przez pokolenia, z religijną niemal nabożnością przekazując dalej wiedzę i sekrety produkcji esencji. Przedstawiciele najmłodszego pokolenia rodziny Sasaki opracowali innowacyjną technikę fermentacji, która spotęgowała efektywność tego eliksiru młodości. Tak powstało Eau de Ki, które dziś jest w Japonii kosmetykiem-ikoną.

 

PRZEJDŻ DO PRODUKTU....