Strona główna  /  Lista porad  /  Czyste. Naturalne. Nieskazitelne.
 
czyste. naturalne. nieskazitelne.

Czyste. Naturalne. Nieskazitelne.

Inika Organic to marka kosmetyków do makijażu z certyfikatem nr 1, która zdobyła  zaufanie kobiet na całym świecie. To doskonały wybór dla stylowych kobiet kochających naturalność.  Zdobywca wielu nagród kosmetycznych, wyprzedzając nawet marki konwencjonalne, Inika obaliła mit, że naturalny makijaż musi iść na kompromis w zakresie jakości i efektywności.

Nasze kosmetyki są w 100% naturalne, tak jak Ty

Delikate i wyjątkowe, kosmetyki INIKA są tak lekkie, że nie poczujesz ich na swojej skórze. Zaprojektowane, aby nawilżać i odżywiać skórę. Zaawansowane roślinne formuły Inika są wolne od syntetycznych substancji chemicznych. Nasze produkty są certyfikowane organicznie, wegańskie i cruelty free.

 

Dołącz do naszej rewolucji organicznej

Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości i efektywności kosmetyków naturalnych, Ty także nie powinnaś. Nasza organiczna linia makijażowa zdobyła ponad 35 nagród za doskonałość i innowacyjność produktów, zdołała pokonać nawet wielkie marki w otwartych kategoriach. Być może właśnie dlatego tak wiele eko-świadomych kobiet na całym świecie zakochuje się w kosmetykach Inika. Wybierz w 100% naturalne i etyczne kosmetyki Inika, aby uzyskać naprawdę piękną skórę.


Poznaj nasze składniki

Uwielbiamy naturalnie odżywcze składniki. Stosujemy wyłącznie najlepszej jakości składniki pochodzące z australijskich roślin i czyste minerały, aby tworzyć produkty, który dbają o Twoją skórę, a także sprawiają, że wspaniale się prezentuje. Pochodzące z natury, nasze składniki są nietknięte przez sztuczne nawozy i syntetyczne chemikalia. Są one również pozyskiwane w sposób zrównoważony środowiskowo, maksymalizując wykorzystanie zasobów odnawialnych i minimalizując zużycie energii, gleby i wody.

 

Najwyższa jakość i bezpieczne składniki odżywiają i chronią skórę

Jesteśmy dumni z jakości naszych składników. Przestrzegamy najbardziej  rygorystycznych kryteriów ich doboru. Wszystkie produkty z naszej linii posiadają certyfikat Organic lub Vegan, Certyfikac Halal i Certifikat Cruelty Free. W produktach Inika nie znajdziesz żadnych szkodliwych, chemicznych składników, dodatków, wypełniaczy.

 Nasze produkty przechodzą rygorystyczny proces kontroli i testów, aby uzyskać status Certified Organic. Składniki są sprawdzane na każdym etapie drogi produkcyjnej. Dlatego, gdy zobaczysz symbole certyfikatów na naszych opakowaniach, możesz być pewna, że ich zawartość jest  czysta i bezpieczna.

 Trzymamy się najwyższych standardów, ponieważ darzymy nasze klientki najwyższym szacunkiem. Wraz z rozwojem i ewolucją marki Inika nieustannie poszukujemy sposobów włączenia jeszcze większej liczby certyfikowanych składników organicznych do naszej oferty. Wiemy, że zdrowe składniki są kluczem do lepszej, piękniejszej skóry.

 

Gwarantujemy, że nasze produkty są wolne od:

• Petrochemikaliów, substancji syntetycznych i olejów mineralnych
• Składników pochodzenia zwierzęcego
• Talku i tlenochlorku bizmutu
• Parabenów
• Szkodliwych wypełniaczy
• Genetycznie zmodyfikowanych składników
• Substancji zapachowych lub barwiących pochodzenia nieorganicznego lub syntetycznego
• Środków chelatujących na bazie EDTA i jego soli
• Chemicznie syntezowanych filtrów przeciwsłonecznych
• Glutenu i laktozy

Zobacz również:

najlepszy krem pod oczy | pielęgnacja włosów | farbowanie włosów