Strona główna  /  Lista porad  /  Ambasz Aromaterapia
 
ambasz aromaterapia

Ambasz Aromaterapia

Twórczyni marki AMBASZ jest z zamiłowania badaczką historii kosmetyki naturalnej. Odnalazła i odtworzyła wiele starożytnych i średniowiecznych receptur kosmetyków. Również na ich bazie tworzy swoje własne.


Renata Ambasz ukończyła kurs Aromaterapii i Naturalnej Kosmetyki u Shiri Caspi, wykładowczyni w Reidman College w Izraelu. Jej zainteresowanie olejkami eterycznymi miało jednak swój początek znacznie wcześniej. W trakcie wykonywania zawodu masażystki, a następnie psychoterapeutki, tworzone przez nią mieszanki olejków eterycznych przynosiły u pacjentów ukojenie zarówno ciału, jak i psychice. W krótkim czasie aromaterapia stała się dla Renaty naturalną metodą prozdrowotną, służącą poprawie stanu skóry i dobroczynnemu oddziaływaniu na umysł.

W aromaterapii Ambasz ciało i umysł są jednością. Olejki eteryczne są złożonymi substancjami uzyskiwanymi z roślin. Ich precyzyjny dobór łączy wiedzę zielarską i biologiczną. Mając unikalną zdolność wnikania do głębokich warstw skóry, olejki regulują jej stan dostarczając witaminy i cenne oleje. Przeciwdziałają stanom zapalnym i regulują wytwarzanie sebum. Poprzez zapach oddziałują na pierwotny układ regulujący emocje i pamięć. Nie mają sobie równych w uzdrawianiu ludzkich umysłów.

Królewska formuła Ambasz wyróżnia się rewolucyjną i niespotykaną zawartością olejków eterycznych. Czerpiąc z odradzającej się wielowiekowej tradycji skutecznie odnawia, koi i stymuluje każdy rodzaj cery. Połączona moc substancji aktywnych wzajemnie wzmacnia ich działanie. Doskonała pielęgnacja to zasługa wysokiej zawartości bogatych, zimno tłoczonych olejów roślinnych i mniejszej zawartości wody.

Produkty Ambasz wyróżnia bezkompromisowe oddanie dla najwyższych standardów produkcji: wytwarzamy je ręcznie w małych seriach produkcyjnych. Biodynamiczna struktura składników współgra z rodzajem Twojej skóry i działa na nią indywidualnie. Olejki eteryczne Ambasz są starannie wyselekcjonowane i pochodzą najczęściej z pierwszej destylacji. Polegamy na składnikach pochodzących z kontrolowanych upraw i od wiarygodnych, certyfikowanych dostawców. Twoje samopoczucie jest w centrum uwagi Ambasz.