Strona główna  /  Lista porad  /  Akupunktura Kosmetologiczna
 
akupunktura kosmetologiczna

Akupunktura Kosmetologiczna

Akupunktura twarzy to biologiczny liftnig, działa ogólnoustrojowo a efekty widać na twarzy i czuć w samopoczuciu. Dodaje energii, pobudza witalność, odmładza.

Skóra to żywy organ, wiem powtarzam to do znudzenia, ale zależy mi, aby w ten sposób właśnie ją traktować. Ponieważ jej wygląd zależy od kondycji naszego organizmu, od poziomu toksyn, które nasz organizm zbiera dzień po dniu. Ważne jest to co jemy, jaki tryb życia prowadzimy i czy radzimy sobie z redukcją stresu. Doświadczenia, stres, emocje to wszystko jest widoczne na naszej twarzy. Wszystkie te czynniki, powodują, że z twarzy nie schodzi zmęczenie. Samo życie…

Akupunktura kosmetologiczna, stawianie igieł na twarzy to dobry sposób, aby zadbać o siebie wielowymiarowo.  Technikę, rodzaj zabiegu dobiera się indywidualnie podczas konsultacji. Często, lepiej jest najpierw przygotować skórę i siebie, zanim wykonamy pierwszy zabieg. Co to znaczy? Dla jak najlepszego efektu warto skórę, która jest  na przykład osłabiona, odwodniona przygotować innymi zabiegami. Ewentualnie, kiedy jesteśmy bardzo spięci i zestresowani lepiej jest poprzedzić akupunkturę masażami refleksologicznymi.

Działanie akupunktury wykonanej na twarzy, niezależnie od metody, techniki jest bardzo szerokie i ogólnoustrojowe. Efektem jest dobre samopoczucie i wypoczęty wyraz twarzy. Z punktu widzenia kosmetologii, najistotniejszy jest oczywiście efekt na skórze.

Czego możemy się spodziewać?

  • Oczyszczenia z toksyn, skóra to trzecie płuco. Poprawiając dotlenienie tkanek, skóra będzie świetlista, wyrówna się koloryt.
  • Poprawi się ukrwienie, co wpłynie na lepsze odżywienie skóry od środka.
  • Wygładzą się drobne zmarszczki, rozjaśnią przebarwienia, ponieważ tkanki podskórne będą lepiej odżywione, nawilżone i poprawi się ich metabolizm.
  • Skóra odzyska witalność, sprężystość i jędrność.

Tak jak wspomniałam do każdego należy podejść indywidualnie, dlatego nie można określić z góry ile zabiegów należy wykonać. U jednej osoby efekt będzie po pierwszym, u innej potrzebny będzie cały program odnowy, który może być rozpisany na kilka miesięcy. Wszystko zależy od punktu wyjścia, kondycji organizmu i skóry, wieku, innych czynników indywidualnych.

Akupunktura kosmetologiczna wpisuje się w nurt holistycznej pielęgnacji, naturalnego odmładzania. Jest dla osób, które chcą zachować naturalność i zdrową cerę, dla których dojrzałość to nie powód do frustracji i pogoni za wykreowanym ideałem, tylko większa świadomość ciała, siebie i życia.

 

Zapraszam na konsultację, holistyczna pielęgnacja to styl życia. Jestem po to, aby cię zainspirować i pomóc odkryć lub wzmocnić, twoje naturalne piękno.

 

Zapisy: porady@warsztatpiekna.pl lub 606 562 520