Strona główna  /  Lista porad  /  10 powodów, by pokochać Fridge
 

10 powodów, by pokochać Fridge

10 powodów, by pokochać fridge

10 powodów, by pokochać Fridge

Fridge to organiczne kosmetyki, które powstają wyłącznie z naturalnych składników. 

Fridge to organiczne kosmetyki, które powstają wyłącznie z naturalnych składników. Okres ważności produktów to tylko 2,5 miesiąca i należy przechowywać je w lodówce. Poznaj 10 powodów dla których warto pokochać produkty marki Fridge.

1.Kosmetyki nie zawierają żadnych substancji syntetycznych oraz alkoholu. Dzięki temu nie działają drażniąco oraz wykazują wysoką wchłanialność przez skórę.

2. Produkty zwierają bogatą mieszankę substancji aktywnych o wysokiej aktywności biologicznej.

3. Wykazują silne działanie odżywcze i regenerujące na skórę. Produkty Fridge wzmacniają skórę od wewnątrz, dzięki czemu spowalniają proces starzenia.

4. Pozwalają skórze oddychać! Do produkcji kosmetyków nie są stosowane syntetyczne substancje tłuszczowe, które zaburzają prawidłowe funkcjonowanie skóry tworząc na niej nieprzepuszczalny film.

5. Wszystkie składniki roślinne pochodzą z upraw ekologicznych. Dzięki temu kosmetyki wykazują aktywne i wszechstronne działanie.

6. W produktach zostały zastosowane cenne i najwyższej  jakości olejki eteryczne. 

7. Frige wyznacza najostrzejsze kryteria dotyczące produkcji i stosowanych substancji. W kosmetykach Fridge nie znajdziemy konserwantów, ani innych szkodliwych dla zdrowia i skóry substancji!

8. Każdy produkt powstaje w laboratorium Fridge! Każde opakowanie jest ręcznie napełniane i sygnowane podpisem osoby odpowiedzialnej. 

9. Fridge posiada własną plantację, dzięki czemu mamy pewność dotyczącą jakości stosowanych składników.

10. Zadowolone klientki. Produkty posiadają wiele pozytywnych opinii.


Wolność od nienaturalnych skladników chemicznych, wolność od konserwantów. Skóra nie tylko może ale musi oddychać, dlatego trzeba ją uwolnić od blokujących dopływ tlenu substancji. Skóra musi pić, dlatego musi byc dobrze i głęboko nawilżana. Skóra powinna też jeść - tak jeść! Skoro skóra wchłania, musimy dbać o to, żeby wchłaniała zdrowe i potrzebne składniki. Skóra ma prawo do zdrowego odżywiania, a Ty masz prawo do zdrowej i pięknej skory.


Połączenie technologii ze świeżością składników pozwoliło na stworzenie produktu doskonałego. Składniki fridge wnikają przez warstwę rogową naskórka, do skóry właściwej. Zapewnia to prawidłowe odżywienie tkanek, wydalanie toksyn, stymuluje naturalne procesy odnowy komórkowej. Z biegiem czasu dobrze odżywiona skóra potrzebuje kremu coraz mniej a nie odwrotnie.


Różnica między fridge a klasycznymi kosmetykami
Różnica między fridge a klasycznymi kosmetykami jest jak między świeżym sokiem wyciśniętym z grejfruta a napojem o smaku grejfrutowym przydatnym do spożycia przez 2 lata...

Różnica między fridge a kosmetykami Eco i Bio 
Jednostki certyfikujące kosmetyki naturalne (ECOCERT, BDiH) dopuszczają użycie substancji syntetycznych, w tym konserwantów, jak również alkoholu etylowego. Każdy fridge jest stworzony wyłącznie z naturalnych składników, nie stosujemy żadnych konserwantów i alkoholu.

Poznaj produkty!

Zobacz również:

szczotkowanie ciała | nawilżenie skóry | makijaż naturalny