Strona główna  /  Producenci  /  Less  /  Szczotka do tłustej skóry głowy
 

SZCZOTKA DO TŁUSTEJ SKÓRY GŁOWY

HAIRBRUSH FOR OILY SCALP


Producent: Less
Kod produktu: LE08
355.00 zł
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny
 
 

Pielęgnacja włosów to głównie pielęgnacja skóry głowy. To na skórze głowy znajduje się ich jedyna żywa część, czyli korzeń włosa, a produkcja sebum w znacznym stopniu decyduje o stanie włosów. Podstawą pięknych włosów jest zdrowa skóra głowy - a zdrową skórę głowy możemy zachować dzięki  odpowiednio dobranej szczotce.

 

Najwyższej jakości szczotka do włosów wykonana z olejowanego drewna oliwnego i najlepszej jakości włosia dzika, które można rozpoznać dzięki białym końcówkom. Włosie dzika pochłania nadmiar sebum ze skóry głowy i rozprowadza je aż po końce włosów. Skóra głowy jest zrównoważona, i może oddychać, a włosy mają połysk, większą objętość i zdrowsze końcówki.

 

Opcjonalnie: Zestaw do czyszczenia szczotek do włosów, składający się z grabi (stal i drewno bukowe) oraz szczotki do czyszczenia (drewno bukowe i włosie wieprzowe). Zestaw wyprodukowano w Niemczech.

 

Sposób użycia:


Czesz włosy od skóry głowy po końce, jeden do dwóch razy dziennie. Szczotki z włosia powinny być używane wyłącznie do włosów całkowicie suchych. W przypadku wilgotnych lub mokrych włosów zaleca się szeroki grzebień drewniany.

 

Wymiary: 22,5 x 6 x 4 cm

 

Produkt wykonano ręcznie, we Francji.

Less jest purystyczną, wielokrotnie nagradzaną niemiecką marką wyrafinowanych, organicznych produktów do pielęgnacji skóry.  Wartości przyświecające Less to: obiektywność, naturalność i wynikająca z tego redukcja do tego, co niezbędne. Czytaj więcej....