Strona główna  /  Producenci  /  Less  /  Szczotka do suchej skóry głowy
 

SZCZOTKA DO SUCHEJ SKÓRY GŁOWY

HAIRBRUSH FOR DRY SCALP


Producent: Less
Kod produktu: LE07
337.00 zł
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny
 
 

Pielęgnacja włosów to głównie pielęgnacja skóry głowy. To na skórze głowy znajduje się ich jedyna żywa część, czyli korzeń włosa, a produkcja sebum w znacznym stopniu decyduje o stanie włosów. Podstawą pięknych włosów jest zdrowa skóra głowy - a zdrową skórę głowy możemy zachować dzięki  odpowiednio dobranej szczotce.


Szczotka premium do masażu suchej i wrażliwej skóry głowy, wykonana z olejowanego drewna oliwnego, naturalnej gumy i drewna klonowego. Polerowane drewniane kołki, gładkie jak porcelana, delikatnie stymulują i oczyszczają skórę głowy, nie podrażniając jej.

 

Opcjonalnie: Zestaw do czyszczenia szczotek do włosów, składający się z grabi (stal i drewno bukowe) oraz szczotki do czyszczenia (drewno bukowe i włosie wieprzowe). Zestaw wyprodukowano w Niemczech.

 

Sposób użycia:


Ostrożnie czesz włosy od skóry głowy po końce, jeden do dwóch razy dziennie. Szczotka może być stosowana do włosów suchych i mokrych. Niewielki otwór w gumowej poduszce nie jest brakującym kołkiem, ale umożliwia poduszce poddanie się i zapobiega zbyt gwałtownemu naciskowi na skórę głowy.

 

Wymiary: 22,5 x 6,5 x 4,5 cm

 

Produkt wykonano ręcznie, we Włoszech.

Less jest purystyczną, wielokrotnie nagradzaną niemiecką marką wyrafinowanych, organicznych produktów do pielęgnacji skóry.  Wartości przyświecające Less to: obiektywność, naturalność i wynikająca z tego redukcja do tego, co niezbędne. Czytaj więcej....