Strona główna  /  Lista porad  /  Pielęgnacja twojej skóry pod opieką profesjonalisty
 
pielęgnacja twojej skóry pod opieką profesjonalisty

Pielęgnacja twojej skóry pod opieką profesjonalisty

Podstawą w pielęgnacji jest właściwe „czytanie” sygnałów jakie nam skóra wysyła, rozpoznanie jej potrzeb i odpowiedni dobór kosmetyków.


Z pielęgnacją skóry zawodowo związana jestem już  25 lata, mając ciągły kontakt z klientkami, widzę jak problemy skórne na przestrzeni tego czasu bardzo się zmieniły. Ciągły stres, brak czasu dla siebie, niewłaściwa dieta, nadmiar nakładanych na skórę kosmetyków, zanieczyszczenie środowiska powodują, że nie radzimy sobie ze swoją skórą. Skórę mamy jedną na całe życie, a pielęgnacja domowa jest najważniejsza. Podstawa to właściwe „czytanie” sygnałów jakie nam skóra wysyła, rozpoznanie jej potrzeb i odpowiedni dobór kosmetyków. Niby proste i oczywiste, ale niestety sprawia to dużo trudności i piętrzy problemy pielęgnacyjne. Dlatego zdecydowałam się otworzyć miejsce, które mam nadzieję będzie wzmacniało to co w kosmetyce naturalnej jest najważniejsze: okazywanie sobie troski i pielęgnowanie naturalności. Zapraszam na konsultacje, warsztaty i spotkania z kosmetykami naturalnymi.

Pracę zawodową rozpoczęłam w 1994 roku po ukończeniu Studium Kosmetycznego. Przez 16 lat prowadziłam własny gabinet kosmetyczny w Warszawie. Kilka lat temu pozyskałam i sprowadziłam do Polski pierwsze prawdziwie naturalne, czyste kosmetyki: Beyond Organic Skincare, Tata Harper, RMS Beauty, Rahua, Juice Beauty, Susanne Kaufmann, Sister&Co.

Przez cały ten czas pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie między innymi studiując kosmetologię, kończąc liczne kursy z kosmetyki naturalnej – pielęgnacji, surowców, terapii manualnych. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do organizmu człowieka, dlatego z dużym zaangażowaniem dokształcam się w zakresie pielęgnacji funkcjonalnej, aby mieć, jak najszersze podejście do dbania o ciało. A ponieważ w ostatnim czasie wzrasta zainteresowanie holistycznym podejściem do pielęgnacji oraz kosmetykami naturalnymi, dzielę się swoim doświadczeniwm wypowiedziami jako ekspert w magazynach kobiecych oraz prowadząc warsztaty.

Ania Grela


  • Konsultacje indywidualne

Koszt: 200 zł, czas 1h

Każda skóra ma swoją historię, każda wymaga indywidualnego podejścia. Właściwa pielęgnacja to świadoma obserwacja siebie i swojej cery, zrozumienie tego, co jej szkodzi, a co ją wzmacnia. Pielęgnacja skóry to nie tylko jeden krem, to odpowiednia rutyna pielęgnacyjna dobrana do potrzeb, odpowiednia dieta, styl życia. Podczas indywidualnej konsultacji wspólnie przejdziemy przez historię Twojej skóry i zaplanujemy program pielęgnacyjny w ujęciu holistycznym. Termin ustalamy indywidualnie.

 

  • Masterclass indywidualne

Koszt: 450 zł, czas 2,5h

To, jak pielęgnujesz swoją skórę na co dzień jest najważniejsze. Właściwa pielęgnacja to: prawidłowe oczyszczanie, automasaż, odpowiednie produkty stymulujące skórę do odnowy, właściwe nawilżanie i ochrona. Podczas indywidualnych warsztatów z pielęgnacji skóry wspólnie przejdziemy przez historię Twojej skóry, zaplanujemy program pielęgnacyjny w ujęciu holistycznym, nauczysz się automasażu twarzy i przejdziesz przez wszystkie etapy codziennej pielęgnacji w oparciu o produkty z naszego sklepu. Poznasz zasady właściwego doboru produktów kosmetycznych. Spojrzysz na swoją skórę inaczej, nauczysz się rozpoznawać jej potrzeby i zmienisz podejście do zakupów kosmetycznych. Termin ustalamy indywidualnie. 

 

  • Nauka automasażu twarzy, manualnego i narzędziem ( roller, kamienna płytka)

Koszt: nauka masażu 250 PLN, narzędzia 50 PLN za sztukę, czas 1h

Prawidłowo i regularnie wykonywany automasaż twarzy potrafi w widoczny sposób odmłodzić skórę. Działa na mięśnie rozluźniając je oraz na skórę pobudzając krążenie. Skóra i mięśnie są lepiej ukrwione, dotlenione, odżywione, a składniki aktywne z kosmetyków pielęgnacyjnych skuteczniej działają. Odpowiednio dobrana do potrzeb skóry technika masażu, znacząco niweluje zastoje limfatyczne, które są przyczyną powstawania obrzęków na twarzy i wokół oczu czy bolących guzów na brodzie przed miesiączką. To również doskonała metoda gimnastyki naczyń krwionośnych na twarzy, dla skór wrażliwych. Regularne i delikatne rozgrzewanie tkanek głębokich stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny, co znacząco poprawia jędrność i gęstość. Wykonany zgodnie ze sztuką automasaż to doskonała naturalna terapia - stymulowanie skóry do odnowy i wsparcie w rewitalizacji. Termin ustalamy indywidualnie.

 

  • Indywidualne programy pielęgnacyjne

Koszt od 200 do 400 PLN za jedno spotkanie, czas 1/1,5h

W zależności od potrzeb skóry oraz oczekiwań dobieram indywidualne programy pielęgnacyjne rewitalizujące skórę. Od serii masaży manualnych i narzędziami, po peelingi chemiczne. Skóra ma niesamowitą zdolność do samoregeneracji, delikatne i regularne stymulowanie do odnowy daje bardzo dobre efekty bez skutków ubocznych, pozwala przywrócić lub zachować młodzieńczą witalność skóry bez efektu maski i sztuczności na twarzy. Termin ustalamy indywidualnie.


Zapraszam do kontaktu: 

Ania Grela

Tel. 606 562 520, porady@warsztatpiekna.pl

 

 

 

 

Produkty powiązane