Strona główna  /  Lista porad  /  Oddychający makijaż
 

Oddychający makijaż

oddychający makijaż

Oddychający makijaż

Postaw na podkład, który pozwoli oddychać Twojej skórze!

 

Jeżeli chcesz, aby Twoja skóra po całym dniu w makijażu była nawilżona i promienna postaw na podkład oparty na naturalnych składnikach. Taki makijaż nie będzie obciążał Twojej skóry. Ponadto należy unikać produktów o silnym działaniu matującym, aby nie doprowadzić do odwodnienia i przesuszenia skóry. Wystrzegaj się również podkładów, które oparte są na silikonach. Postaw na podkład, który pozwoli oddychać Twojej skórze!

 

Fabulous Face

Przejdź do produktu!

Fabulous Face marki Fridge to połączenie kremu nawilżającego z subtelnym oddychającym podkładem. Dopasowuje się praktycznie do każdego odcienia skóry. Idealny dla amatorek makeup no makeup. Sekret ff polega na wysokiej zawartości naturalnych glinek bogatych  w minerały takie jak krzem, żelazo, magnez i wapń. Dzięki specjalnej recepturze skóra może czerpać z dobroczynnych wygładzających właściwości glinek przez cały dzień!

Przy dłuższym stosowaniu skóra staje się wyraźnie nawilżona i elastyczna - zawarty w kremie mocznik aktywnie wiąże wodę w warstwie rogowej. Krem zawiera także zimnotłoczony olej śliwkowy, który obfituje  w kwas oleinowy, kwas linolowy, witaminę E, witaminy z grupy B i beta-karoten. Bogactwo tych składników czyni go uniwersalnym wręcz emolientem dla każdej skóry: zapobiega ucieczce wody z naskórka i przeciwdziała starzeniu się skóry. Wśród wielu składników oleju śliwkowego na szczególną uwagę zasługują sterole - wbudowują się one w strukturę cementu międzykomórkowego oraz błony żywych warstw skóry uszczelniając w ten sposób barierę naskórkową.

Zobacz również:

kora wierzby | szczotkowanie ciała | przetłuszczanie włosów