Strona główna  /  Lista porad  /  Masterclass i konsultacje indywidualne
 
masterclass i konsultacje indywidualne

Masterclass i konsultacje indywidualne

Zapraszamy na konsultacje indywidualne i do uczestnictwa w naszych pielęgnacyjnych Masterclass.


Z pielęgnacją skóry zawodowo związana jestem już  24 lata, mając ciągły kontakt z klientkami, widzę jak problemy skórne na przestrzeni tego czasu bardzo się zmieniły. Ciągły stres, brak czasu dla siebie, niewłaściwa dieta, nadmiar nakładanych na skórę kosmetyków, zanieczyszczenie środowiska powodują, że nie radzimy sobie ze swoją skórą. Skórę mamy jedną na całe życie, a pielęgnacja domowa jest najważniejsza. Podstawa to właściwe „czytanie” sygnałów jakie nam skóra wysyła, rozpoznanie jej potrzeb i odpowiedni dobór kosmetyków. Niby proste i oczywiste, ale niestety sprawia to dużo trudności i piętrzy problemy pielęgnacyjne. Dlatego zdecydowałam się otworzyć miejsce, które mam nadzieję będzie wzmacniało to co w kosmetyce naturalnej jest najważniejsze: okazywanie sobie troski i pielęgnowanie naturalności. Zapraszam na konsultacje, warsztaty i spotkania z kosmetykami naturalnymi.

Pracę zawodową rozpoczęłam w 1994 roku po ukończeniu Studium Kosmetycznego. Przez 16 lat prowadziłam własny gabinet kosmetyczny w Warszawie. Kilka lat temu pozyskałam i sprowadziłam do Polski pierwsze prawdziwie naturalne, czyste kosmetyki: Beyond Organic Skincare, Tata Harper, RMS Beauty, Rahua, Juice Beauty, Susanne Kaufmann, Sister&Co.

Przez cały ten czas pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie między innymi studiując kosmetologię, kończąc liczne kursy z kosmetyki naturalnej – pielęgnacji, surowców, terapii manualnych. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do organizmu człowieka, dlatego z dużym zaangażowaniem dokształcam się w zakresie pielęgnacji funkcjonalnej, aby mieć, jak najszersze podejście do dbania o ciało. A ponieważ w ostatnim czasie wzrasta zainteresowanie holistycznym podejściem do pielęgnacji oraz kosmetykami naturalnymi, dzielę się swoim doświadczeniwm wypowiedziami jako ekspert w magazynach kobiecych.

Ania GrelaKonsultacje indywidualne

Koszt: 200 zł

Każda skóra ma swoją historię, każda wymaga indywidualnego podejścia. Właściwa pielęgnacja to świadoma obserwacja siebie i swojej cery, zrozumienie tego, co jej szkodzi, a co ją wzmacnia. Pielęgnacja skóry to nie tylko jeden krem, to odpowiednia rutyna pielęgnacyjna dobrana do potrzeb, odpowiednia dieta, styl życia. Podczas indywidualnej konsultacji wspólnie przejdziemy przez historię Twojej skóry i zaplanujemy program pielęgnacyjny w ujęciu holistycznym. Termin ustalamy indywidualnie.

 

Masterclass indywidualne

Koszt: 450 zł

To, jak pielęgnujesz swoją skórę na co dzień jest najważniejsze. Właściwa pielęgnacja to: prawidłowe oczyszczanie, automasaż, odpowiednie produkty stymulujące skórę do odnowy, właściwe nawilżanie i ochrona. Podczas indywidualnych warsztatów z pielęgnacji skóry wspólnie przejdziemy przez historię Twojej skóry, zaplanujemy program pielęgnacyjny w ujęciu holistycznym, nauczysz się automasażu twarzy i przejdziesz przez wszystkie etapy codziennej pielęgnacji w oparciu o produkty z naszego sklepu. Poznasz zasady właściwego doboru produktów kosmetycznych. Spojrzysz na swoją skórę inaczej, nauczysz się rozpoznawać jej potrzeby i zmienisz podejście do zakupów kosmetycznych. Termin ustalamy indywidualnie. 

 

Dane kontaktowe: 

Tel. 606 562 520

porady@warsztatpiekna.pl

Warsztat Piękna Showroom

Warszawa, ul. Ogrodowa 8/93

 

Dane do płatności:

Venustas Sp. z o.o., ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

Bank Millennium PL 15 1160 2202 0000 0002 9726 2660