Chcesz porozmawiać? Zadzwoń!

Realizacja zamówień
tel. 692 254 344

Osobisty konsultant
tel. 606 562 520

Strona główna  /  Lista porad  /  Mansard Laboratoires
 
mansard laboratoires

Mansard Laboratoires

Mansard Laboratoires to francuska marka z wieloletnią tradycją w produkcji kosmetyków do pielęgnacji skóry, wywodząca się z kosmetyki profesjonalnej. Celem jej założycieli było stworzenie produktów pobudzających i rewitalizujących skórę poprzez wysoką koncentrację czystych ekstraktów roślinnych. 

Zawartość aktywnych składników w każdym kosmetyku to ponad 30 %. Formuły Mansard powstały w oparciu o fizjologię skóry, aby współgrając z jej biologią stymulować do odnowy i wzmacniać naturalne procesy jej funkcjonowania. Ogromna wiedza zespołu Mansard, zdobyta poprzez doświadczenie zebrane w ciągu wielu lat pracy przy zabiegach w profesjonalnych gabinetach, przełożyła się na każdy stworzony przez markę produkt.  Produkty Mansard wciąż są wykorzystywane do zaawansowanych zabiegów w gabinetach, a ich potwierdzona skuteczność i bezpieczeństwo stosowania sprawia, że zyskują coraz szersze grono wielbicielek, które chcą  doświadczyć tej wyjątkowej pielęgnacji we własnym domu.

Historia Marki

Zespół Mansard posiada 30-letnie doświadczenie w elektroterapii Phyto Bio: synergia wysokiej klasy mikroprądów elektrycznych i produktów kosmetycznych o wysokiej koncentracji czystych ekstraktów roślinnych.

W 1981 r. Trio ekspertów (lekarz farmakolog, specjalista w dziedzinie elektroniki oraz botanik specjalizujący się w ziołolecznictwie) zafascynowało się elektroterapią oraz terapią ziołową stosowanymi w celu zapewnienia naturalnych rozwiązań pielęgnacyjnych skierowanych na różne problemy skórne, koncentrując się na trzech wartościach: skuteczności, prostocie i szacunku do skóry.

Wybitna specjalistka medycyny estetycznej - Marie France Mansard - szybko dołączyła do zespołu badawczego, aby sprawować pieczę nad kreowaniem zabiegów oraz doborem produktów na potrzeby gabinetów kosmetycznych.

Od tego czasu nasza filozofia i wyjątkowe bogactwo wiedzy na temat naturalnych składników, są przekazywane pracownikom i najnowszej generacji rodziny Mansard, co pozwala na kontynuację tworzenia najwyższej jakości kosmetyków, dla dobra skóry. 

Jako marka kosmetyczna, kontynuujemy długą tradycję jakości i doskonałości produktów, które czerpią z natury. W realizacji naszych celów, pozostajemy zaangażowani w wartości ludzkie i lokalną produkcję francuską.

 

Produkty powiązane