Chcesz porozmawiać? Zadzwoń!

Realizacja zamówień
tel. 692 254 344

Osobisty konsultant
tel. 606 562 520

Strona główna  /  Lista porad  /  Konsultacje Indywidualne
 

Konsultacje Indywidualne

konsultacje indywidualne

Konsultacje Indywidualne

Prawidłowo dobrana pielęgnacja potrafi wydobyć naturalne piękno i blask każdej skóry. Potrzebujesz profesjonalnej konsultacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji…

Ekspert w pielęgnacji domowej

Ania Grela, kosmetolog z ponad 20 – letnim doświadczeniem w pracy z klientem we własnym salonie.  Zwolenniczka holistycznego podejścia do pielęgnacji, propagatorka najwyższej jakości kosmetyków naturalnych. Ania Grela jest ekspertem w dziedzinie pielęgnacji domowej, z prawdziwą pasją dzieli się wiedzą zdobytą długoletnim doświadczeniem w pracy kosmetologa.  Determinacja w szerzeniu świadomości w zakresie potrzeb skóry, sprawiła,  że zyskała szerokie grono klientek, które ufają jej trafnym diagnozom. Wskazówki udzielane przez naszego eksperta,  są zawsze dopasowane do  indywidualnych predyspozycji skóry.

W jaki sposób pielęgnujesz swoją cerę? Czy często masz wrażenie, że jest szara, zmęczona i nadwrażliwa? Mimo częstych zakupów kosmetycznych wciąż szukasz tego idealnego produktu?

Pielęgnacja domowa to podstawa dobrej kondycji skóry. Używając zbyt wielu kosmetyków, lub  nieodpowiednich dla swojej skóry, możesz wywołać suchość, rumień, trądzik, przebarwienia, opryszczkę. Właściwie dobrana pielęgnacja powinna ograniczać się do kilku starannie dobranych produktów, które będą wzajemnie uzupełniały się i wzmacniały swoje działanie. Ważna jest synergia składników aktywnych w produktach pielęgnacyjnych, których używasz na co dzień. Warto podejść do własnego piękna holistycznie, włączając dbałość o ciało, dobre nawyki żywieniowe, zdrowy styl życia. Twoja skóra odwdzięczy Ci się promiennym i zdrowym wyglądem.

 

Dobór Pielęgnacji

Rozmowa telefoniczna w zakresie pielęgnacji skóry oraz doboru indywidualnej pielęgnacji domowej.

Konsultacja jest bezpłatna.

 

Konsultacja Indywidualna

Spotkanie online, umożliwiające profesjonalną diagnozę stanu skóry na podstawie wywiadu. Podczas konsultacji, otrzymasz niezbędne wskazówki dotyczące pielęgnacji swojej cery. Dowiesz się, w jaki sposób jak wykształcić dobre nawyki w zakresie codziennej pielęgnacji, zgodnie z procesami, jakie każdego dnia zachodzą w Twojej skórze. Otrzymasz indywidualnie dopasowany plan pielęgnacyjny ukierunkowany na problemy Twojej cery, dla poprawy jej kondycji.

Koszt konsultacji: 100 zł

 

Konsultacja Indywidualna połączona z NAUKĄ AUTOMASAŻU TWARZY

Spotkanie online, podczas którego otrzymasz indywidualne wskazówki dotyczące pielęgnacji swojej skóry oraz nauczysz się automasażu twarzy. Włączenie automasażu twarzy do codziennej pielęgnacji to prosty sposób na poprawę wyglądu i kondycji skóry twarzy. Masaż poprawia krążenie w skórze i rozluźnia mięśnie. Lepsze ukrwienie uruchamia proces detoksykacji, ułatwia wchłanianie. Rozluźnienie mięśni "zdejmie" napięcie z twarzy. Po kilku dniach wykonywania automasażu Twoja skóra będzie bardziej jędrna, rozświetlona i w znacznie lepszej kondycji.  

Koszt konsultacji: 150 zł

 

Kontakt:

  • e-mail: porady@warsztatpiekna.pl
  • tel. 606 562 520

Zobacz również:

sposób na objętość włosów | róża alpejska | naturalny dezodorant