Strona główna  /  Lista porad  /  Jeśli mydło to tylko naturalne!
 

Jeśli mydło to tylko naturalne!

jeśli mydło to tylko naturalne!

Jeśli mydło to tylko naturalne!

Jeśli mydło to tylko naturalne!

Jeśli szukasz mydła o prawdziwe naturalnym i delikatnym składzie, które będzie miało dodatkowe właściwości pielęgnacyjne, mamy coś dla Ciebie! Poznaj mydła marki John Masters Organic, które nie powodują wysuszenia i podrażnienia skóry.  W zależności od rodzaju wykazują działanie złuszczające, umożliwiają golenie  oraz intensywnie nawilżają skórę. Poznaj produkty! 

 

Orange & Ginseng exfoliating body bar

Ta odświeżająca i odmładzająca formuła mydła zawiera organiczne drobinki z pomarańczy i limonki, które wspaniale i delikatnie złuszczają skórę. Żeń-szeń wspaniale stymuluje i odżywia skórę. Imponująco zmieszane organiczne olejki z pomarańczy i olejki palm kokosowych tworzą ożywczą pianę, która ma bardzo dużą zawartość gliceryny. To wspaniałe mydło pozostawia skórę miękką i gładką przez długi czas.

 

Birch & cedarwood cleansing & shaving bar

To wielofunkcyjne mydło jest doskonałym połączeniem mydła do oczyszczania całej powierzchni ciała i mydła do golenia. W trakcie aplikacji powstaje gładka i kojąca pianka umożliwiająca dokładne i wygodne golenie, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Organiczne olejki palmy i kokosu, wzbogacone o właściwości antyseptyczne olejków brzozy i oleje drewna cedrowego, delikatnie myją skórę pozostawiając ją czystą i miękką– bez podrażnień  po goleniu.

Zobacz również:

aromaterapia | podrażnienia po goleniu | szczotkowanie ciała

Produkty powiązane