Strona główna  /  Lista porad  /  Ili Ola Aleksandra Kubas
 
ili ola aleksandra kubas

Ili Ola Aleksandra Kubas

Podczas Europe India Beauty Summit 2019 w Parliament of Westminter, Aleksandra Kubas odebrała dyplom z rąk brytyjskich parlamentarzystów.

Gratulujemy Aleksandrze Kubas sukcesu i zaszczytu jaki spotkał ją i jej produkt - mus do ciała Ili Ola. Marka znalazła się w gronie wyróżnionych producentów kosmetyków naturalnych, wybranych przez Europe India Centre for Business and Industry. Podczas Europe India Beauty Summit 2019 w Parliament of Westminter, Aleksandra odebrała dyplom z rąk brytyjskich parlamentarzystów. To wyróżnienie ma nie tylko znaczenie biznesowe, ale również jest dowodem na to, że marka Ili Ola jest innowacyjna i wyróżniająca się. Zainteresowanie rynku, który z racji Ajurwedy opiera się na naturalnych olejach w pielęgnacji ciała, jest szczególnym wyróżnieniem. Produkt został wybrany, jako wzorcowy, który wyznacza wysoki standard jakości w 100% naturalnego produktu, wyprodukowanego w unikalny sposób, taki który zapewnia odpowiednią konsystencję oraz nie osłabia odżywczego działania składników aktywnych.

 

Przypomnijmy, mus Ili Ola to cztery surowe składniki: masła shea, masło kakaowe, olej kokosowy i olej z nasion baobabu. Najogólniej rzecz ujmując, mus po nałożeniu na skórę, dzięki swoim właściwością odżywczym imituje naturalne sebum, co bardzo dobrze wpływa na pobudzenie procesów samoregeneracji skóry i odnowę naskórka. To taki, swoisty opatrunek biologiczny dla osłabionej skóry.

 

Ja osobiście mus Ili Ola polecam nie tylko do pielęgnacji ciała, ale również:

  • Jako, lipidowy krem na twarz, szyję, dekolt i całe ciało dla skór dojrzałych. Gruczoły łojowe z wiekiem tracą swoją aktywność,  skóra potrzebuje wsparcia w postaci naturalnych lipidów.
  • Jako, krem na powieki, kiedy skóra w tym miejscu jest cienka, szara, wiotka i wymaga pielęgnacji lipidowej.
  • Jako, opatrunek biologiczny skóry po inwazyjnych zabiegach, typu złuszczania chemiczne, po zbyt agresywnej pielęgnacji, podczas doustnych kuracji przeciwtrądzikowych. Skóra, wtedy potrzebuje ochrony przed środowiskiem zewnętrznym oraz uszczelnienia naskórka, aby móc się spokojnie zregenerować.
  • Jako krem ochronno - pielęgnacyjny dla skór atopowych, osłabionych i podrażnionych.
  • Jako, krem do masażu ciała i twarzy, zarówno tego profesjonalnego jak również w domowym zaciszu. Rozgrzana skóra „zasysa” mus, i dzięki temu doskonale się regeneruje i nabiera blasku.

 

…ale oczywiście uczę się też od Was i wiem, że produkt ten stosujecie do pielęgnacji wrażliwej skóry swoich dzieci i stóp cukrzycowych.

I to jest siła natury. Gratulacje!

Produkty powiązane