Strona główna  /  Lista porad  /  17 grudnia zapraszamy na warsztat
 
17 grudnia zapraszamy na warsztat

17 grudnia zapraszamy na warsztat

Podczas tego warsztatu chcemy dać Ci proste i praktyczne narzędzia do tego, by zadbać o swoje ciało. Połączymy automasaż twarzy i ciała z praktyką oddechową, jogi i relaksacji.

Warsztat dla kobiet:
Rytuał wieczornego relaksu

 

termin: niedziela 17 grudnia w godzinach 16.00-19.00


cena: 200 zł (przedsprzedaż), po 6 grudnia 250 zł
W cenie warsztatu otrzymasz niezbędne narzędzia do masażu: kamienną płytkę gua-sha, piłeczkę i olejek. Zapewniamy ciepłe napoje i wodę.


 Miejsce: Studio Power Life, Warszawa Ursynów, ul. Lanciego 12/97, klatka B, IV piętro

Zapisy: porady@warsztatpiekna.pl

 

 

Nasze rekomendacje:

 • najpóźniej na 2h przed warsztatami zjedź ostatni posiłek tego dnia,
 • przyjdź bez makijażu, w wygodnym ubraniu, które nada się też do ćwiczeń (najlepiej ubierz się na cebulkę), do automasażu potrzebny będzie nieskrępowany dostęp do dekoltu, szyi i karku,
 • luźno zepnij włosy, aby można je było rozpuścić i później ponownie spiąć.

 

Współczesny - szybki i intensywny, tryb życia sprawia, że coraz mniej czujemy swoje ciało. Nie mamy jego świadomości, a czasem wręcz ignorujemy sygnały, jakie nam wysyła. Nasze twarze są napięte, a skóra poszarzała, bez blasku. Oddech mamy krótki, ciało sztywne i obolałe. Tymczasem, by to zmienić wystarczy kilka prostych, powtarzanych regularnie nawyków!

Podczas tego warsztatu chcemy dać Ci proste i praktyczne narzędzia do tego, by zadbać o swoje ciało - jego rozluźnienie, relaks, elastyczność, a także młody i wypoczęty wygląd skóry twarzy. Połączymy automasaż twarzy i ciała z praktyką oddechową, jogi i relaksacji. Pokażemy Ci, jak prosty rytuał powtarzany wieczorem kilka razy w tygodniu może poprawić wygląd i samopoczucie. Damy Ci do ręki proste i sprawdzone rozwiązania - Twoim zadaniem będzie wprowadzić je w życie.

 

Plan warsztatu:

16.00-17.20 część 1: Nauka rozluźniającego automasażu twarzy i określonych części ciała
17.20-17.35 przerwa

17.35-19.00 część 2: Praktyka oddechowa połączona z łagodną sesją jogi oraz głęboką relaksacją

 

część 1:

Nauka rozluźniającego automasażu twarzy i określonych części ciała

Pracując z kobietami - ich twarzami, skórą i ciałem, od prawie 30 lat zauważyłam, że twarz jest zwierciadłem emocji. Stres i trudne emocje powodują napięcia głównie w górnej części pleców i na twarzy. Dlatego tak ważne jest, aby stworzyć sobie rutynę, która będzie relaksować ciało, rozluźniać te napięcia, poprawiać samopoczucie i sprawi, że twarz będzie rozluźniona, promienna i zdrowa.

Podczas warsztatu nauczysz się:

 • prostego automasażu, który rozluźnia ramiona, głowę, twarz i stopy, czyli miejsca, w których codziennie wieczorem czujesz napięcie, a które wpływają na wygląd twarzy i cery. Taka praktyka poprawia jakość snu i samopoczucie, rozluźnia wyraz twarzy, polepsza ukrwienie, czyli dotlenienie, odżywienie tkanek, a w efekcie zapewnia promienną cerę.

Plan warsztatu:

 • krótkie wyjaśnienie, jak napięcia w ciele wpływają na nasze samopoczucie i wygląd twarzy,
 • omówienie, jak regularnie wykonywany automasaż działa na wygląd i kondycję skóry,
 • nauka automasażu (kamienną płytkę gua-sha, piłeczkę i olejek dostaniesz od nas),
 • odpowiedzi na pytania.

Tę część warsztatu poprowadzi Anna Grela, kosmetolożka, terapeutka naturalnej pielęgnacji oraz technik manualnych, ekspertka w mediach kobiecych. Od 29 lat prowadzi gabinet Warsztat Piękna w Warszawie. Ukończyła cykl szkoleń Tradycyjnej Medycyny Chińskiej dotyczący zdrowia kobiety, akupunktury i refleksologii, studiuje naturopatię. W 2021 roku została wyróżniona tytułem „LNE Holistic Beauty Icon”, twórczyni marki Ageless Oil.

część 2:

Praktyka oddechowa połączona z łagodną sesją jogi oraz głęboką relaksacją
(dla początkujących, jak i dla praktykujących)

Podczas tej części warsztatu poznasz podstawowe techniki oddechowe i nauczysz się świadomie obserwować swój oddech. Pokażę Ci, jak zsynchronizować ruch z wdechami i wydechami podczas krótkiej praktyki jogi oraz jak korzystać z nich w życiu codziennym.

Sesja jogi pozwoli Ci poczuć się komfortowo w swoim ciele, wzmocnić je, uelastycznić, poczuć spokój, harmonię i równowagę wewnętrzną oraz złapać chwile wytchnienia od codzienności.

Podczas warsztatu nauczysz się:

 • świadomie pracować z oddechem oraz stosować proste techniki relaksacyjne, które pomogą Ci rozluźnić ciało i zmniejszyć stres,
 • atwych do wprowadzenia codzienne w życie praktyk jogi, które pozwalają uelastycznić, wzmocnić i rozluźnić ciało,
 • metod głębokiej relaksacji - idealnych do kilkuminutowego wieczornego rytuału relaksującego.

Plan warsztatu:

 • wprowadzenie do ćwiczeń oddechowych,
 • krótka praktyka mindfullness połączona z technikami oddechowymi,
 • prosta sekwencja asan połączonych z oddechem,
 • głęboka relaksacja.

Zajęcia poprowadzi Marzena Kiefer, dyplomowana nauczycielka vinyasa jogi, która swoje pierwsze kroki na macie stawiała 20 lat temu. Coach oddechu oraz praktyk technik uważności mindfulness z powodzeniem łączy wszystkie te metody, by przywracać ciału wewnętrzną harmonię i spokój. Joga to dla niej nie tylko ćwiczenia i medytacja, ale też sposób na utrzymanie balansu, lekcja dystansu i samoakceptacji.


Zapraszamy do zapisów - ilość miejsc ograniczona.

 

Regulamin wydarzenia

 1. Organizatorem warsztatu „Rytuał wieczornego relaksu” jest Venustas Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Grzybowskiej 87 w Warszawie.
 2. Warsztat odbędzie się w dniu 17 grudnia 2023 roku w Studio Power Life, w Warszawie, ul. Lanciego 12/97, w godzinach 16.00-19.00
 3. Zgłoszenie chęci uczestnictwa w warsztacie, prosimy o przesłanie na adres porady@warsztatpieknapl oraz wpłacenie zadatku w wysokości 100 PLN na poniższy rachunek bankowy:

             Venustas Sp z  o. o., Bank Millennium 15 1160 2202 0000 0002 9726 2660

        4. Kolejność zgłoszeń oraz wpłata bezzwrotnego zadatku gwarantują rezerwację miejsca.

        5. Cena warsztatu w przedsprzedaży do 31 listopada wynosi 200 PLN, od 1 grudnia 250 PNL.

        6. Dopłatę do pełnej kwoty należy dokonać odpowiednio:

 • 100 PLN do dnia 31.11
 • 150 PLN do dnia 1.12


        7 Organizator zastrzega sobie odwołanie wydarzenia lub zmianę terminu w przypadku braku wystarczającej liczby zgłoszeń.

        8. Dokonanie zgłoszenia i wpłata zadatku są jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją niniejszego Regulaminu.

 

* Zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. tzw. RODO oraz z ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. Poz. 1000) wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie moich danych osobowych przez Venustas Sp.z o.o. (Warsztat Piękna) z siedziba przy ul. Grzybowskiej 87, 00-844 Warszawa w celu komunikacji Organizatora z Uczestnikiem związanej z organizacją warsztatu „ Rytuał wieczornego relaksu”, który odbędzie się 17.122023. Wszystkie informacje dotyczące Twojej osoby będą traktowane jako poufne.