Chcesz porozmawiać? Zadzwoń!

Realizacja zamówień
tel. 692 254 344

Osobisty konsultant
tel. 606 562 520

Strona główna  /  PIELĘGNACJA NATURALNA  /  PORADNIKI  /  10 - dniowy plan uwolnienia się od wzdęć, toksyn i trawiennego balastu
 

10 - DNIOWY PLAN UWOLNIENIA SIĘ OD WZDĘĆ, TOKSYN I TRAWIENNEGO BALASTU

ZDROWA LEKKOŚĆ BRZUCHA


Producent: Feeria
Kod produktu: F02
37.90 zł
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny
 
 
Rabynne Chutkan " Zdrowa lekkość brzucha"
10 - dniowy plan uwolnienia się od wzdęć, toksyn i trawiennego balastu.
 
Nieprzyjemne wzdęcia, dyskomfort, ciężkość, a czasem otyłość i zaparcia to dolegliwości, które chronicznie dokuczają milionom ludzi. Z powodów anatomicznych w szczególny sposób prześladują one kobiety. Jednocześnie tematy te należą do krępujących nawet w kontaktach z lekarzem, dlatego często cierpimy po cichu, tracąc przez to szansę na uzyskanie realnej pomocy.
 
Dr Chutkan prowadzi własny gabinet gastroenterologiczny, w którym spotyka się z setkami pacjentek i pacjentów skarżących się na różne, często nie bardzo sprecyzowane dolegliwości jelitowe. Przychodzą właśnie do niej, bo wiedzą, że otrzymają od niej coś więcej niż samą receptę. Dr Chutkan jest zwolenniczką podejścia integratywnego, w którym wielką rolę odgrywa sposób żywienia, zdrowe nawyki i tryb życia oraz unikanie szkodliwych czynników środowiskowych. Dopiero to wszystko w połączeniu z ewentualną terapią medyczną otwiera drogę do zdrowia.
 
Autorka dzieli się z nami tymi wskazaniami. Tłumaczy, jak funkcjonuje układ pokarmowy, co może wywoływać dyskomfort (m.in. hormony, flora jelitowa, nietolerancja glutenu lub pokarmowa, nadmiar cukru, niedostatek owoców, a także poważniejsze choroby), oraz nakreśla pozytywny 10-dniowy program dietetyczno-biologicznej odnowy.
 
 

Format: 143x204

Liczba stron: 376

Oprawa: miękka

Feeria Wydawnictwo

 
Produkty powiązane
 
Zobacz wszystkie